פורום מחלות ריאה אסטמה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו גנחת, קוצר נשימה, שיעול כרוני, נשימה כבדה, סיבולת לב ריאה נמוכה, ונטולין, ארובנט, בריקלין, מכשיר אדים ועוד

מנהל הפורום

ד``ר שבתאי ורסנו
ד"ר שבתאי ורסנו
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר שבתאי ורסנו ללא פרסום בפורום

• טיפול החיידק המופיליוס אינפלואנזה
    יפה אלזסר
    22/04/2024

בבדיקת כיח נתגלה החיידק,אני אסמטית עם ברונכיאקטזיה ראתית-הכח ירוק כהה כבר יותר משבוע,קיבלתי אזניל,ולא הורגשה הטבה,כעת מקבלת טאבאניק 500,באם יהיו תופעות לוואי,או שלא יהיה שיפור,אפשר לחזור לאזניל?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    טיפול החיידק המופיליוס אינפלואנזה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בחרדה נוראית אשמח לעזרה ברשותך
    מורן
    10/04/2024

שלום רב דוקטור יקר
    אשמח מאוד לעזרתך
    בת 39 בריאה בדרך כלל..
    כל הבדיקות הלבביות לפני 5 חודשים תקינות אקו לב א.ק.ג במאמץ ובאופן כללי תמיד בודקת את הלב כי אני חרדתי.

לפניי חודש הייתי אם דלקת ריאות קלה תסנין קטן ב rll
    עכשיו לאחר חודש חזרתי על הצילום כי צריכה לעבור ניתוח בכיס מרה בשל אבנים.

ומופיעה הממצא הזה:הצללה סמיכה בrml תמט לוחי.כל השאר לב מייצרים צל הלב ותסנינים נעלמו והכל תקין הרופא אמרה שזה לא דלקת ריאות.
    אני רק אציין שאני 3 ימים לפניי הצילום שעשיתי אתמול עם סוג של משהו ויראלי נזלת שיעול עם ליחות אולי זה הסיבה שראו את זה כי רופא נתן לי קלרינז זה ייבש לי את הנזלת והליחות הפסקתי אותו כי המטרה שהכל יצא ולא יתייבש.
    כעת נמצאת עם אוגמנטין בגלל דלקת בחניכיים אולי על הדרך זה יעזור לחיידקי הנשימה בנתיים מאז שהפסקתי עם הקלרינז מתחיל לצאת ליחות ונזלת ירוקה וכל הלכלוך של דרכי הנשימה.
    עשיתי א.ק.ג לפניי הצילום תקין
    אשמח לשאול עם ההצלה הסמיכה הזאת כמו שהרופא ריאות (הלכתי לרופא קיאות גם )הסביר לי שזה ליחה או כיח שנתקע באחד הצינוריות וגרם לתמט וזה ישתחרר (אפילו הוא כתב מכתב למנתח שמבחינתו יש אישור לניתוח למרות הממצא)
    האם זה יכול לנדוד ללב?האם זה קריש דם חס ושלום או כיח או ליחה שהדביקה את הצינורית בעת הצילום וגרמה לתמט לוחי.
    צירפתי תמונה של שני הצילומים האחרוניםמזה עם הדלקת ריאות וזה של אתמול
    תודה רבה רבה רבה על המענה ועל פועלך למעננו וסליחה על האורך רציתי פשוט לציין את כל הפרטים.
    תיהיה בריא דוקטור יקר

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בחרדה נוראית אשמח לעזרה ברשותך

הוספת תגובה

תמונה

• בחרדה

ד''ר שבתאי ורסנו
    11/04/2024

שלום,

רופא ריאות צריך לראות את שני הצילומים (לא צרפת, וקרוב לוודאי איכותם באתר כאן לא תהיה מספקת), להשוות, להתחשב בקלינקה/תלונותייך ולהתרשם מה האבחנה. אני מבין שהוא יעץ להמתין ולעקוב/לצלם עוד מספר שבועות, וזה נשמע הגיוני לגמרי.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה לתשובתך דןקטור היקר.

מורן
    12/04/2024

דוקטור תודה על המענה,רופא רירות ראה את הצילומים ואמר לי שזה ככל הנראה ליחה או ריר או כיח שגרמו למעבר מסויים להשבק שגרם לתמט ב rml.הוא ראה את הצילומים ואף אישר לי לעבור את הניתוח להוצאת כיס המרה.אני בכל מקרה עם אוגמנטין בעקבות דלקת בחניכיים.והייתי עם דלדת ריאות לפניי חודש.הלכתי לעשות את הצילום האומנם אחריי 4 שבועות מהדלקת רירות אבל כמה ימים לפניי הצילום התחיל לי כמו סינוסיטיס כזה נזלת וליחות אז הרופאת משפחה אמרה שלדעתה הלכתי מוקדם מידי לעשות את הצילום.והקבצים פשוט לא עלו. פה לאתר.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח סיכום בדיקת סיטי
    חגית כץ
    11/04/2024

עשיתי סיטי ריאות עקב שיעול ממושך לאחר ברונכיטיס תאור הממצא:
    קשרית קטנה בגודל 4 מ"מ בבסיס ריאה משמאל. תמטים כנראה פסיים בRML ובלינגולה.
    אני חייבת אסבר כדי לישון טוב הלילה וכל הסופשבוע.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    פענוח סיכום בדיקת סיטי

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח סיטי

ד``ר שבתאי ורסנו
    11/04/2024

שלום,

ממליץ שרופא ריאות יראה את הצילומים בהקשר להיסטוריה שלך. עקרונית קשרית בקוטר 4 מ"מ, בעקר במי שאין לו היסטוריה של עישון משמעותי, לא דורש ברור.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך שאלה על פיענוח

חגית
    11/04/2024

אני מעשנת בקטנה לא כבד , ומעשנת קאנביס רפואי לפריצות דיסק.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח תפקודי ריאות
    סמדר
    03/04/2024

שלום ד"ר ורסנו
    עברתי את הבדיקה אתמול כדי לדעת אם אני רק עם אסטמה, או מחלה נוספת. אובחנתי בזה לפני שנים רבות, אבל חלה החמרה מזה שנה וחצי במצב הנשימה שלי, התקפות חוזרות מידי כמה שבועות. נוטלת פוסטר וספיריבה רספימט באופן קבוע. תוכל בבקשה לומר מה אתה רואה בתוצאות? אני מרגישה לרוב שהנשימה לא זורמת. שמעייף אותי לנשום. בסיטי נמצאה קשרית קטנטונת 4 מ"מ בפסגת הריאה הימנית, ועמדה גבוהה למדי של הסרעפת הימנית. תודה

VC(3) 84%
    IC(3) 92%
    TV PRE - 0.88
    ERV(3) 20%

FEV (3)1 81%
    FVCAX(3) 84%
    FEV1/FVC(3) REF-77 PRE-81
    PEF(3) 79%

MEF25(3) 61%

MEF50(3) 57%

MEF75(3) 79%

MEF25-75(3) 69%

TEX S PRE- 3.6

TGV(3) 98%

TLC(3) 96%

RV(3) 128%

RAW(3) 193%

GAW(3) 26%

sRAW(3) 284%

TLCO(HB) (3) 77%

KCI(H) (3) 111%

FRC(3) 79%

RV(3) 75%

RV/TLC(3) 98%

TLC (3) 75%

לקביעת תור
    סגירה
    פענוח תפקודי ריאות

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח תפקודי ריאה

ד''ר שבתאי ורסנו
    04/04/2024

שלום,
    התפקוד בסה"כ בגדר התקין חוץ מ ERV נמוך משמעותית. הסיבה יכולה להיות השמנה קשה, במידה וזה מצבך, או גם פעילות לא תקינה של הסרעפת, או גם וגם. בררי דרך רופא הריאות המטפל.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה ד"ר ורסנו

סמדר
    04/04/2024

כן, אני שמנה מאוד, לצערי. 112 ק"ג, והאוזמפיק לא טוב לי. מנסה להוריד במשקל. אראה בראשון רופא ריאות. תודה שוב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ברונכיט כרונית ומדדי crp
    גידי
    02/04/2024

האם ברונכיט כרונית תראה עליה במדד הc.r.p בדם? ואם כן מדוע פעם כן ופעם לא? במה זה תלוי?

לקביעת תור
    סגירה
    ברונכיט כרונית ומדדי crp

הוספת תגובה

תמונה

• CRP

ד''ר שבתאי ורסנו
    03/04/2024

שלום,
    CRP הוא מדד לדלקת בגוף. זיהומים חריפים באדם עם ברונכיטיס כרונית עלולים להעלות את רמת ה CRP. המצב הכרוני עצמו לא חייב להתבטא בעלייה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לתשובתך . .
    יאלוש
    01/04/2024

שלום
    ראשית תודה על ההסבר
    בגדול בקרתי פעם אחת אצל רופא שקום נשימתי הוא לא הציע כלום גם לא שקום המחלה אינטרסיצאלית היא ללא מרכיב נוסף רק הריאות
    לעניין שיתוק הסרעפת יש שמקשרים לסטרואידים שקבלתי וחלק חגליאן ברא שהיה לפני הרבה שנים עצב הסרעפת עובד
    לצערי כיצעט כל רופא ריאות שרציתי להגיע אמרו לא מטפל בענין שלך ככה שנוצר מצב שאני ללא מעקב כלל
    האם אתה מקבל פרטי ואיפה ?
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    בהמשך לתשובתך . .

הוספת תגובה

תמונה

• שתוק סרעפות

ד''ר שבתאי ורסנו
    02/04/2024

שלום,
    איך את יודעת כי עצבי שריר הסרעפת (ברמת הסרעפת עצמה) הינם תקינים?
    אם אכן יש עצבים שלא נפגעו בסרעפת, מציע לך להתקשר לשיקום נוירולוגי בשיבא, בלוינשטיין או אסותא רמת החייל בשאלה של התאמה להשתלת קוצב סרעפות. אם העצבים ברמת הסרעפת נפגעו האלטרנטיבה היא התאמת מכשיר הנשמה בלחץ שלילי, שייתכן ויהיה לך נוח יותר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מונשמת בשל שיתוק דו צידי של הסרעפת
    יאלוש
    31/03/2024

שלום וברכה
    אני מונשמת מינואר 2023 בשל שיתוק דו צידי של הסרעפת
    ברצוני לדעת האם יש טיפול אחר במרום הנשמה מסוג זה
    כמו כן יש לי מחלת ריאה אינטרסיצאלית אבל היא פחות הבעיה...
    בניסיון ביתי הבעיה העיקרית היא מאמץ ברגע שאני נחה הסטורציה מסתדרת ...
    אשמח לדעת אם קיים טיפול אחר כולל חו"ל
    תודה בת 42

הוספת תגובה

תמונה

• הנשמה דרך טרכאוסטמיה

ד''ר שבתאי ורסנו
    31/03/2024

שלום,

אי מניח שרופאי הריאות ורופאי שיקום כבר נתנו דעתם על האפשרויות במקרה הספציפי שלך. עקרונית היכולת להשפיע תלוייה בטיב המחלה שגרמה לשיתוק, בעקר בשלבים המוקדמים. במקרה שלך האם יש קשר בין המחלה האינטרסטיציאלית לשיתוק 0לופוס למשל)? במקרים האלו מנסים סטרואידים ואימונותרפיה. במקרה שמדובר בטראומה צווארית ושריר הדיאפרגמה עדיין מעוצבב ניתן להשתיל קוצב לסרעפות. ישנם מקרים שניתן להשתמש במנשם לא פולשני דרך מסכה לאף/פנים. אפשרות נוספת, שכדאי לבדוק מול רופאייך הוא מנשם בלחץ שלילי המותאם לבית החזה ללא צורך בהנשמה דרך הפה/אף, שנותרים חופשיים.
    כל מקרה לגופו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח תוצאות צילום חזה
    אורלי
    28/03/2024

שלום רב,
    עקב שיעול ממושך הופניתי לצילום חזה. לא עישנתי מעולם.
    להלן הפיענוח:
    ציור ריאתי תקין.

הודגמו שינויים כרוניים קלים

אין עדות לתסנין.

אין עדות לתפליט פלוירלי.

אין עדות להרחבת המדיאסטינום והשערים.

צל הלב מעט מוגדל

הסרעפת בעמדה תקינה.

מהן הסיבות האפשריות לשינויים הכרוניים הקלים ולצל הלב מעט מוגדל? האם יש סיבה לדאגה?

תודה מראש על המענה המהיר.

לקביעת תור
    סגירה
    פענוח תוצאות צילום חזה

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח צילום חזה

ד''ר שבתאי ורסנו
    29/03/2024

שלום,
    "שינויים כרוניים" ללא תיאור ברור של מה רואים, אלו מילים ללא משמעות. "צל לב מוגדל" ללא מדידה בין יחס רוחבו לרוחב בית החזה ווידוא שהצילום נעשה בשאיפה מלאה, גם הוא רק תיאור כללי. בקש מרופא המשפחה שיבחן את הצילום, על פי הרקע הרפואי שלך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מכשיר CPAP בצורה דיסקרטית
    יואל
    24/03/2024

שלום דוקטור
    יש לי יסוד יותר מסביר להאמין שאני סובל מדום נשימה בשינה. יתכן שהוא החמיר כי עליתי במשקל אבל לדעתי קיים בכל מקרה.
    אני מעוניין להשיג מכשיר CPAP בצורה דיסקרטית מבלי שיהיה לכך תיעוד
    תוכל לומר לי איך ניתן לעשות זאת?

לקביעת תור
    סגירה
    מכשיר CPAP בצורה דיסקרטית

הוספת תגובה

תמונה

• CPAP

ד''ר שבתאי ורסנו
    25/03/2024

שלום,
    ראשית צריך להוכיח את חששותייך בבדיקת שינה פורמלית, בהפנייה דרך רופא המשפחה או באופן פרטי.
    קופ"ח בביטוח המושלם משתתפת משמעותית ברכישת המכשיר לאחר בדיקת שינה חיובית. אם אתה לא רוצה לבצע את כל ההליך דרך קופ"ח יש לך אפשרות לפנות ולקנות באופן פרטי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח בדיקת תפקודים מלאים
    יובל
    23/03/2024

היי , בן 34 רקע של אסטמה ושימוש קבוע במשאפים עקב קוצר נשימה , ליחות כיח ועליית ל. דם וסחרחורות
    גובה 1.71 משקל 76

Fev1 43
    Fvc 43
    Fev1/ fvc 103
    Tlco 73
    Rv 107
    Rv/ tlc 167
    Tlc 62

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח

ד''ר שבתאי ורסנו
    24/03/2024

שלום,
    תוצאות תפקוד הריאות לא מצביעות על חסימה. או שלא ביצעת כמו שצריך או שיש בעייה אחרת. ממליץ לחזור לרופא הריאות שלך להמשך ברור והשוואה לתפקודים קודמים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עיבוי אינטרסטציאלי בפסגות הריאה (צילום חזה) בהשווה לct שבוצע 1.8.22
    דוד
    23/03/2024

שלום דר
    הייתי בבית חולים עקב חסימה בכלי דם, כחלק מהבירור עשו לי ct ראש וצילום חזה, במכתב השחרור נרשם
    "עיבוי קווים ספטלים אינטרה לוברים בפסגות הריאה דו צדדית, הוגדמו עדינים בהשוואה לבדיקת ct חזה מתאריך 1.8.22" יש להשלים בירור. (השלמת ct חזה)
    אציין שמהתאריך הנ"ל עשיתי 3 פעמים ct שהאחרון בוצע ב2.9.23 ובכולם נרשם ללא שינוי מבדיקה קודמת.

רקע: בן 67 עם מחלה אינטרסטציאלית ללא צורך בטיפול תרופתי או חמצן, סיטורציה 98, נמצא במעקב.

השאלה שלי האם בחצי שנה יכולים להיות השינויים שצוינו לעיל? (בפסגות)
    האם אפשר להסתמך על צילום? אני מדגיש הct האחרון בוצע לפני קצת יותר מחצי שנה, ולא צויין שיש שינוי מבדיקות קודמות.

תודה רבה.

הוספת תגובה

תמונה

• עיבוי אינטרסטיציאלי

ד''ר שבתאי ורסנו
    24/03/2024

שלום,
    צילום חזה אינו רגיש ולא ניתן להשוות ל CT חזה. אם ב CT חוזרים נאמר שאין שינוי ורופא ריאות אישר, המשך במעקב אצל רופא הריאות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח סיטי - איך הבדיקות סיטי ?
    מגי
    18/03/2024

להלן ממצאי סריקה טומוגרפית ממוחשבת של: הבטן והאגן
    הבדיקה בוצעה לפני ולאחר הזרקת חומר ניגוד תוך ורידי עם סימון מעיים על ידי שתיית חומר ניגוד מדולל.
    אין בדיקות קודמות להשוואה במערכת.
    סיבת הבדיקה: בירור ירידה במשקל.
    ממצאים:
    פסים אטלקטטיים בודדים בבסיסי הריאות.
    תפליטים פלאורליים בכמות זעירה דו"צ.
    בקע היאטלי קטן.
    הכבד בגודל תקין ,בדיסטריבוציה בילוברית בכבד הודגמו מספר מוקדים היפודנסיים קטנים בקוטר עד 0.6 ס"מ, קטנים לאפיון.
    ללא הרחבת דרכי מרה.
    אין לזהות אבנים רדיואפקיות בכיס המרה.
    הטחול בגודל תקין, ללא ממצא פוקלי בתוכו.
    הלבלב ברוחב תקין, שומר על מבנה אונתי ,צינור הלבלב הראשי לא מורחב.
    האדרנלים שמורים.
    הכליות במיקום ובגודל תקין, ללא אבנים או הידרונפרוזיס.ציסטות פראפלביות בכליה השמאלית, ציסטות קורטיקליות בכליות
    דו"צ, גדולה בקוטר כ 5.7 ס"מ בכליה השמאלית, הכליות עוברות האדרה תקינה, ללא גושים.
    אין לזהות לימפאדנופתיה לאורך רטרופריטונאום, באגן או במפשעות.
    כיס השתן לא במילוי גדוש ולא ניתן לדון על דפנותיו.
    מצב לאחר כריתת רחם ושחלות, ללא ממצאים מורפולוגיים חשודים בגדם הניתוחי.
    אין לזהות מיימת.
    מהלך וקוטר לולאות מעיים תקין.
    ללא הסננת משטחי שומן בבטן או באגן.
    האאורטה בקוטר תקין עם שינויים טרשתיים לאורכה.
    שינויים ניווניים לאורך עמוד שדרה.
    מוקד סקלרוטי קטן באילאום מימין, מראה טומוגרפי שפיר, כנראה אי גרמי, לקורלציה עם בדיקות הדמיה קודמות.
    סיכום:
    מצב לאחר כריתת רחם ושחלות, ללא ממצא חשוד בגדם הניתוחי.
    מוקדים היפודנסיים קטנים בדיסקי ביצעה בילוברי בכבד, קטנים לאפיון, לקורלציה לבדיקות הדמיה קודמות.
    שאר כמתואר.

הוספת תגובה

תמונה

• סי טי

ד''ר שבתאי ורסנו
    19/03/2024

שלום,
    התאור של הממצאים בבית החזה לא בהכרח בעל משמעות אך חשוב להשוות להדמיות קודמות לפני כל החלטה. הביאי את ההדמיה לידיעת הגניקולוג.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאת בדיקת סי טי
    שושי
    16/03/2024

שלום בת 61, לא מעשנת בבדיקת סי טי בטן ואגן רשום: שינויים אלקטטים בבסיסי הריאות מה זה אומר? תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    תוצאת בדיקת סי טי

הוספת תגובה

תמונה

• סי טי

ד''ר שבתאי ורסנו
    17/03/2024

שלום,
    שינויים אטלקטטיים הכוונה לאזורים של איבוד נפח. את המשמעות יש לברר אצל רופא ריאות מומחה שגם ייבחן את הצילומים במו עיניו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני חולה. בדלקת ריאות כנראה מיקופלסמה פנאומוניה
    חרמונה יונוביץ
    10/03/2024

אני מקהלת טיפול בדוקסילין 100 פעמיים ביום. השיעול פחת מאוד אבל החום ממשיך לעלות מהצהריים. אני כבר 48 עם הטיפול. החום עולה ל37.6. לפני הטיפול עלה מעל 38.
    האם כדאי לבקש קורס נוסף של דוקסילין

הוספת תגובה

תמונה

• חולה בדלקת ריאות...

ד''ר שבתאי ורסנו
    12/03/2024

שלום,

לא ברור לי על סמך מה נעשתה האבחנה. בעקרון טיפול לדלקת ריאות ממיקופלסמה בדוקסילין הוא לפחות 10 ימים, לעיתים אף 14 יום. מציע לחזור ולהבדק לאחר מספר ימים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שיעול ממושך לילי לילד
    עדי
    10/03/2024

שלום. הבן שלי בן 8 ומזה יותר משנה משתעל בלילות. שיעול ליחתי לרוב. השיעול קורה רק בשעות הלילה וכמעט ולא קיים בשעות היום. הוא איננו מנוזל. כשזה רק התחיל השיעול היה בעיקר סביב ההרדמות וההשכמה בבוקר.. אך בחודשים האחרונים הוא קורה גם במהלך הלילה מידי פעם. מלבד השיעול אין תסמינים נוספים. ילד חיוני, ללא מחלות רקע. פניתי במהלך בשנה פעמיים לרופא הילדים שאמר שזו כנראה אלרגיה לאבק וכששוכב על המיטה זה גורם לטריגר..אין בחדר וילונות או שטיחים ומקפידים על נקיון. רופא ילדים אחר אמר שכנראה מדובר בנזלת שמטפטפת בלילה לגרון- למרות ששוב כאמור הוא אינו מנוזל.
    אני מאד חוששת שמא זה יכול להיות משהו רציני יותר..כמו ממאירות בריאות, מחלות לב וכו. האם עלי להתעקש על צילום רנטגן/בדיקות אחרות? מה רופא ריאות יכול לאבחן במרפאתו במידה ואצליח להתעקש על הפניה? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    שיעול ממושך לילי לילד

הוספת תגובה

תמונה

• שעול ממושך

ד''ר שבתאי ורסנו
    12/03/2024

שלום,
    זה לא הפורום למחלות ילדים. בעקרון,ף מדובר בשיעול כרוני שמחייב ברור, כולל תפקודי ריאה, תבחיני עור לאלרגנים סביבתיים, ספירת דם כללית. רופא ילדים יכול להפנות לכל אלו ולהתייעץ/להיבדק ע"י רופא ריאות ילדים (התמחות נפרדת).

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה