רוק עם דם בעיקר בבוקר

מנהל הפורום

ד``ר שבתאי ורסנו
ד"ר שבתאי ורסנו
לקביעת תור אצל ד"ר שבתאי ורסנו ללא פרסום בפורום

• רוק עם דם בעיקר בבוקר
    אבי
    07/04/2021

בחצי שנה האחרונה יורק רוק דמי בבוקר סיימתי טיפול חניכיים והחניכיים תקינות , ועדיין יורק דם עשיתי בדיקות ct גרון חזה ריאות חלל בטן שנמצאו תקינות כנל עשיתי בדיקת סטרטוסקופיה שנמצא בה דלקת קלה שאינה מקור הדימום אני יישן עם סיפאפ כמו כן עשו לי בדיקות גרון עם מכשיר חודרני וגם בדיקות פה ולסת נמצאו תקינות עדיין הרוק בדמי נמשך מיותר לציין שזב מכניס אותי לחרדות אבקש את עצתכם החשובה ועד כמה אני צריך לדאוג

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    רוק עם דם בעיקר בבוקר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רוק דמי

ד''ר שבתאי ורסנו
    07/04/2021

שלום,

רוק דמי, בניגוד לשיעול עם דם. מצביע בד"כ על מקור דימום עליון (אף, חלל פה/לוע) ולא על מקור של דרכי נשימה תחתונות/ריאות. נראה שעברת ברור מקיף והעובדה שלא נמצא דבר אמורה להרגיע אותך. המשך במעקב הרופאים המטפלים ודווח להם על כל שינוי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם רוק דמי זו תופעה שחולפת בסוף

אבי
    07/04/2021

ראשית תודה רבה. רבה על תשובתך ואדיבותך זה קצת מרגיע השאלה האם תופעה כזו חולפת מתי שהוא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו