הבחנת מחלת ראיות קשה בן 46

מנהל הפורום

ד``ר שבתאי ורסנו
ד"ר שבתאי ורסנו
לקביעת תור אצל ד"ר שבתאי ורסנו ללא פרסום בפורום

• הבחנת מחלת ראיות קשה בן 46
    די
    10/04/2021

שלום דוקטור הנכבד. האם יכול להיות שיש לי אינפזמה ? הרקע:אני בן 46 מעשן לשעבר .סובל מקשיי נשימה קלים .תפקודי ריאות עשיתי ב ינואר השנה גם מצרף אותם. ct חזה עשיתי לפני שנה וחצי והיה שם עיבוי פרי ברונכיאלי קל .אני עובד ומתפקד רגיל ללא מגבלות (עבודה פיזית).

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הבחנת מחלת ראיות קשה בן 46

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אמפיזמה

ד``ר שבתאי ורסנו
    11/04/2021

שלום,
    תפקודי הריאות לא תומכים באמפיזמה. כושר הדיפוזיה תקין. יש לברר האם ב CT הייתה עדות לשינויים אמפיזמטיים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הבחנת מחלת ראיות קשה

די
    11/04/2021

שלום תודה רבה לך. לגבי ct לא כתוב שינויים אינפזמטיין.היה כתוב שינויים ברונכיים איוורור ריאות לא אחיד עיבוי פרי ברונכיאלי קל .כל השאר תקין. ועוד שאלה האם יכול להיות שדיפוזיה יורדת במאמץ? כי תפקוד עשיתי במנוחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אמפיזמה

ד''ר שבתאי ורסנו
    13/04/2021

בדיקת כושר הדיפוזיה מבוצעת רק במנוחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו