סינוסים קוסטופרנים סתומים -המשך שאלה

מנהל הפורום

ד``ר שבתאי ורסנו
ד"ר שבתאי ורסנו
לקביעת תור אצל ד"ר שבתאי ורסנו ללא פרסום בפורום

• סינוסים קוסטופרנים סתומים -המשך שאלה
    מירי
    29/04/2022

שלום רב.
    לפני מספר ימים העליתי שאלה לגבי תוצאה של צילום חזה שעשיתי החודש ושלא השתנתה מצילום שעשיתי בחודש שעבר :"אין עדות לתסנין תפליט או גודש.
    צל הלב בגדר הנורמה.
    סרעפות שטוחות, סינוסים קוסטו-פרניים סתומים".
    מסתבר שתוצאה זו חוזרת על עצמה כבר בצילומים שעשיתי ב 2010 וגם ב 2009(תוצאה זהה ובכל צילום מצוין שזה ללא שינוי מצילום קודם).
    אני בת 48 ולא מעשנת.
    עשיתי לפני כשנה וחצי-שנתיים בדיקת תפקודי ריאות שיצאה תקינה(במסגרת בדיקות סקר מהעבודה) .לאור כל זאת האם אני יכולה להתעלם מממצא זו או שהיית ממליץ להמשיך לבדוק בבדיקת סיטי (שאני לא מתלהבת לעשות בשל קרינה). תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אינני סובלת בשגרה מקשיי נשימה

מירי
    29/04/2022

אינני סובלת בשיגרה מקשיי נשימה(אלא אם מדובר במצבים של מתח/חרדה) וצילום החזה האחרון בוצע מסיבה שאיננה קשורה לריאות(היה לי כאב בחזה ובמוקד הפנו לצילום חזה .מאז הכאב חלף)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלתי לא נענתה

מירי
    01/05/2022

שאלתי לא נענתה. אשמח לתגובתך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח לתגובתך.

ד''ר שבתאי ורסנו
    03/05/2022

ראי תשובתי הקודמת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו