כמה שאלות על הרופא על בעיה ממושכת

מנהל הפורום

ד``ר דני רוזין
ד"ר דני רוזין
לקביעת תור אצל ד"ר דני רוזין ללא פרסום בפורום

• כמה שאלות על הרופא על בעיה ממושכת
    עידן
    14/05/2022

שלום קראתי באיטרנט שהתפשלות מעיים במבוגרים אני 31 צריך לנתח בגגל הסיכון לנמק של המעיי התפשלות שלי היתה בצד שמאול כואב לי צד שמאול הגיוני התפשלות עכשיו הרופאים אומרים זה סתם ממצא שרואים בסיטי זה לא באמת התפשלות אמיתית אנע בטוח במליון אחוז שעש לי בצד שמאול משו בבטן רק הצד הזה כואב לי ושזה לא ממוקם זה כאב עוותי קבוע קבעתי תור בשיבא מחכה אני מפחד שיתפתח לי נמק בגגל הבעיה הזו התפשלות היתה במעי הדק עשו לי mri אנטוגרפיה וסיטי אנטוגרפיה לא ראו התפשלות שוב האם יש מצב שעש לי חסימה חלקית של המעי סיטי אחרון עם הזרקה לוריד וחומר ניגוד יצא תקין הכאבים עוןתים כול יום עם יש לי התפשלות לסיררוגין שזה בא והולך זה עושה לי תכאבעם ?מפחד שעיתפתח לי נמק בגגל בעיה הזו האם התפשלות חסימה חלקעת גורמת נזק למעי האם רק שיש חסימת מעייפ מלאה זה יכול לגגרום לנמק או גם חלקית ...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כמה שאלות על הרופא על בעיה ממושכת

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אין סכנה לנמק אצלך לאור כל הבירור שעברת. בשלב מסויים תצטרך להניח לנושא הזה…

ד''ר דני רוזין
    14/05/2022

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הדבר האחרון שאני רוצה זה להתעסק בנושא

עידן
    14/05/2022

הדבר אחרון שרוצה לתעסק בנושא הזה כול היום אבל מרגיש כאבים עוותים כול היום בגגלל זה כאבעם כןל היןם בבטן לא עובר לי אני לא מתלונן סתם ממש סובל מיזה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הרבה אנשים מסתובבים בעולם עם מעי רגיז וכאבי בטן מסיבות שונות. מכאן ועד

ד''ר דני רוזין
    14/05/2022

הצמדות לאבחנה משוערת שנשללה, פיתוח חרדות, ריבוי בדיקות מיותרות וחזרה שוב ושוב על שאלות שכבר נענו- הדרך ארוכה.
    תפנה באופן מסודר לרופא גסטרואנטרולוג שינסה למצוא פיתרון לכאבי הבטן אבל אין סיבה להמשיך להתעסק באבחנה מסויימת ולתלות בה את כל הבעיה. מעבר לבדיקות מיותרות זה גם עלול להוביל אותך לניתוח מיותר.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לפעמים רק בניתוח מוצאים בעיה

עידן
    15/05/2022

לפעמים רק בניתוח מוצאם בעיה כמו שעשעתם ניתוח לענבל מהמתחמים כול הבדעקות שלה תקין ובבניתוח רק מצאתם לה דלקת חזקה אתה זוכר את זה ימשיך בירור אצל גסטרו אבל יש מקרים יוצא דופן

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו