האם זה מוקדם מידי

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• האם זה מוקדם מידי
    נועה
    18/02/2015

היי אני וחבר שלי כבר כמעט חודש ביחד, הוא החבר הראשון שלי והנשיקה הרשונה שלי (ובעצם כל מגע מיני ראשון). אנחנו מתקדמים יחסית מהר גם מבחינה גופנית וגם נפשית. אנחנו אמרנו שאנחנו אוהבים אחד את השני אחרי רק שלושה שבועות ויש בנינו קשר ממש חזק וטוב. מבחינה גופנית אנחנו גם מתקדמים מהר, זה כיף לי ולא מרגיש רע בכלל (לפעמים זה מרגיש לי קצת מוזר כי זה חדש לי אבל אז זה עובר), עד עכשיו רק היה מגע בין הידיים לאברי המין, שנינו נהינו מזה והוא ממש לא לוחץ עלי. אני פשוט מפחדת מזה שאנחנו מתקדמים מהר מידי ומזה שזה נחשב מהר ונחשב לא טוב! אני גם דיברתי איתו על זה וגם העגנו למסקנה ששנינו לא מוכנים לסקס אבל אני מתחילה להרגיש שאני יותר ויותר מוכנה, אני אהיה בת 17 חודש הבא ואני לא רוצה לאבד את הבתולין שלי מהר מידי ו/או לעשות משהו שאני אתחרט עליו. בבקשה תעזרו לי. תודה!!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    האם זה מוקדם מידי

הוספת תגובה

תמונה

• לנועה שלום

מירב שרון
    22/02/2015

אם את מרגישה שאת עדיין לא בשלה לצעד הזה מבחינה רגשית אז מה הלחץ? חודש ביחד זה עדיין קשר בהתהוותו, יש מקום להרגיש שהקשר נעשה יותר מעמיק, שתרגישי עוד יותר ביטחון ואמון כלפיו, בינתיים אפשר לעשות הכול חוץ מחדירה בקצב שלך כמובן ומה שנכון לך. כשתרגישי שאת מוכנה לשלב הבא, תלכי להתייעץ עם רופא/ת נשים לגבי אמצעי מניעה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו