אני צריך עזרה דחוף לגבי גלולות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אני צריך עזרה דחוף לגבי גלולות
    ליאת
    22/02/2015

אז אני רוצה לקיים יחסיי מין עם חבר שלי אבל אני לא יודעת כלום על המצעי הגנה חוץ מקונדום.
    ידוע לי שיש גלולות למניעת הריון לנשים. אז השאלה שלי היא ככה:
    האם אני צריך לקחת את הגלולות כל יום לאחר קיום יחסי המין או רק פעם אחת? אם אני צריך לקחת כל יום, למשך כמה זמן אני צריך לקחת אותן?
    תודה לעונים :)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• לליאת שלום

מירב שרון
    22/02/2015

אני ממליצה לך להגיע לרופא/ת נשים ולבקש שיציע לך את כל האפשרויות שישנם לאמצעי מניעה עבורך כולל גלולות. אם תבחרי בגלולות תצטרכי להתחיל את החפיסה ביום הראשון של המחזור שלך ולקחת יום יום עד שהחפיסה נגמרת, אח"כ יש שבוע ימים הפסקה שיש לך מחזור ולאחר מכן את מתחילה חפיסה חדשה. אני ממליצה בחודשים הראשונים להשתמש גם בקונדום וגם בגלולות ליתר ביטחון.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי השאלה הקודמת על הגלולת

ליאת
    22/02/2015

היי מירב אני לא רוצה לפנות לראופא כל כך כי אני לא רוצה שההורים שלי יגלו על כך.
    אם אני לא אקח גלולות וואשתמש בקונדום זה מספיק? או שאני חייבת גם גלולות?
    ואם אני צריך גלולות אני יכולה רק לקבל את זה בבית מרקחת או שאני חייבת אישור מרופא?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך מענה

מירב שרון
    12/03/2015

ליאת, את חייבת להגיע לרופא/ת נשים כדי לקבל מרשם לגלולות והורייך לא יכולים לגלות שהיית אצל רופא/ת נשים אלא אם כן את מספרת להם. יש נערות שמגיעות עם אמן לרופא/ת נשים כדי לעשות את זה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו