בני לא מצליח להרגיש בזמן אוננות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בני לא מצליח להרגיש בזמן אוננות
    ענת
    30/04/2016

בני בן 13.5, באומץ רב בא אליי לשיחה בדאגה שאינו מצליח ״להרגיש״ בזמן אוננות.
    התאמצנו לא להיות מובכים ולנסות לשוחח על העניין המביך. הוא טען כי הוא מנסה לאונן אך לא מצליח להרגיש דבר והוא מתוסכל.
    הוא אמר שהוא כן מגיע לזקפה, אך כשמנסה לגעת כמעט אינו מרגיש והתחושה אינה מספקת. אני דואגת שמשהו לא בסדר, וכמובן רוצה שבני יצליח, כמו כל נער בגילו, ליהנות מאוננות ומגופו. בלי להיכנס יותר מדי לנושא, ממה שהסביר לי ה״שיטה״ שלו לגעת נשמעת נורמלית ואין שום סיבה שלא יחוש את הסיפוק שבמגע.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• לענת שלום

מירב שרון
    04/05/2016

אכן אמיץ בנך שבא ושיתף אותך בנדון. זה ממש לא מובן מאליו. וגם שאפו לך שאיפשרת את זה ולא "נבהלת" גם זה לא מובן מאליו :) אני כן חושבת שהמיניות שלו עם עצמו חשוב שהיא תהיה למידה עצמית שלו עם עצמו, כחלק מתהליך של התבגרות. אולי אפשר שהוא בעצמו ייכנס לפורום הזה ויתאר את הקושי וננסה לעזור לו באופן ישיר ולא עקיף דרכך?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובת הבן

ענת
    04/05/2016

הי, אני בן 13 וחצי וכותב על מה שאמא שאלה פה.

אני מנסה לאונן אבל לא ממש מרגיש כלום. בהתחלה ניסיתי תמיד במקלחת, הייתי מלטף את הבולבול והוא כן היה נעמד וכן רציתי לאונן אבל כשאני נוגע ומשפשף אז לא מרגיש ממש כלום, גם לא עם סבון. ולא מצליח להגיע לתחושה שכולם מתארים כשהם מסיימים. וגם לא יוצא לי כלום.

אחר כך ניסיתי גם לא במקלחת, במיטה. מתפשט ונוגע וקורה אותו דבר, נעמד לי ממש ויש תחושה של לחץ שממש בא לי לאונן ושייצא אבל לא מרגיש כלום באוננות. לא רק שלא מצליח לסיים, גם האוננות עצמה אני לא מרגיש ממש כלום. ניסיתי גם להתחכך בכרית או בשמיכה וגם לא ממש מרגיש. אפילו לא בזמן שאני מסתכל על תמונות של עירומות. כן נעמד מזה אבל לא קורה כלום בנגיעה.

בלילה הרבה יוצא לי מתוך שינה, אבל זה לא כיף כי אני לא מרגיש את הכיף שבלאונן, זה רק יוצא בלילה ואני רואה כשאני קם שיצא.

תודה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך

מירב שרון
    06/05/2016

אתה אומר שאתה לא מרגיש כלום. האם אתה יכול לתאר תחושות פיזיות במגע עם עצמך? רך? חלק? חם? קר? יבש? רטוב? זה עוזר אם נעזרים תוך כדי בפנטזיה מינית - הכוונה לדמיין משהו שעושה לך את זה. בשלב זה אין לך מה להתעסק ב"לגמור" קודם ליהנות מעצם מהמגע...
    עולה לי מחשבה נוספת, יש אנשים שיש להם תגובתיות יתר למגע או להיפך תת-תגובתיות למגע. מה סף הכאב שלך? האם אתה רגיש לדגדוגים? איך אתה עם זריקות/חיסונים?אם יש תת-תגובתיות למגע, אז אולי פחות תחוש מגע עדין...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו