אסור או מותר? מתלבט מה לעשות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אסור או מותר? מתלבט מה לעשות
    שרון
    22/04/2017

היי

אני בן 17.5 ועדיין לא היתה לי חברה. לפני כמה ימים ישנה אצלנו קרובת משפחה רחוקה. היא בת 24 ויצא שהיא ישנה בחדר שלי כמובן במיטות נפרדות ומרוחקות.

מצטער שזה ארוך פשוט חשוב לי לספר בדיוק מה היה..
    היא מאוד יפה וחטובה ויש לה חזה ממש גדול ומגרה ( אם מותר לי להגיד את זה ) בקיצור אני הייתי במיטה והיא נכנסה והורידה את החולצה והחזייה שלה עם הגב אלי ולבשה חולצה. האמת כל ערב די הסתכלתי במחשוף שלה אז הייתי מאוד מגורה אז כשהיא התלבשה אוננתי מתחת לשמיכה וממש לא התכוונתי שזה יקרה אבל אני גמרתי. אני לא יודע איך היא שמה לב כראה שהייתי אדום או משהו אז היא באה אליי ומשכה לי את השמיכה אמרתי שאני מצטער ושלא התכוונתי אבל להפתעתי היא אמרה שזה לא נורא והביאה לי טישיוו מהשולחן התחלתי לנקות כשהיא עדיין לידי וכשהסתכלתי עליה ראיתי את השדיים והפטמות שלה בולטים מהחולצה שלה אז שוב פעם עמד לי, בקיצור אז היא ישבה לידי ויד אחת שמה על השדיים שלה ומזמזתי אותם ועם השנייה אוננה לי עד שגמרתי שוב פעם.
    כמובן שהיה לי כיף אבל למחרת שאלתי את עצמי אם מה שעסיתי מותר ? ומה האינטרס שלה לאונן לי כלומר מה יצא לה מזה ?
    כשאני מאונן אני מפנטז עליה ומחכה שהיא תבוא לישון אצלנו שוב אבל אחרי שאני גומר אני לא בטוח שזה רעיון טוב, אז מותר לי לעשות את זה איתה שוב רק לאונן לידה ואולי גם לאונן לה אבל בלי חדירה ? ( בזה אני לא מעוניין איתה )

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך

מירב שרון
    23/04/2017

בהנחה שכל מה שכתבת אכן קרה ולא חלק מעולם הפנטזיות שלך, בעקרון כל זמן שזה נעשה בהסכמה הכול לגיטימי. אתה לא נחשב לקטין מאחר ואתה מעל גיל 16.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו