שאלה בנושא יחסי מין ומיניות.

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלה בנושא יחסי מין ומיניות.
    דניאל
    03/06/2017

אני בן 16.8 וחברה שלי בת 16.9 אנחנו כבר 6 חודשים ביחד.. אוהבים אחד את השני מאוד, נפגשים המון, כל הזמן מתנשקים מתחבקים.. אבל בזמן האחרון אני מרגיש שאני רוצה מעבר לזה.. מעבר לחיבוקים ונשיקות. כשאנו מתנשקים חברה שלי מרשה לי לגעת לה בטוסיק אבל היא לא נותנת לי לגעת בחזה.. ואני לא יודע למה.. אני רוצה להתקדם כבר בקשר ואני חושב שהיא לא רוצה.. לדבר איתה על הנושא? אם כן אז מה בדיוק להגיד? מקווה מאוד שתענו לי.
    דניאל

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• לדניאל שלום

מירב שרון
    04/06/2017

כן. תדבר אתה על הנושא. זה נקרא תקשורת מינית פתוחה. איך לעשות את זה? בדיוק כמו שכתבת כאן, הסברת את עצמך מאוד יפה. תסביר לה איך אתה מרגיש ותברר אתה איך היא מרגישה לגבי זה ומה נכון לה. תקשורת מינית נבנית כל הזמן וזה מאוד חשוב.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה,

דניאל
    05/06/2017

עזרת לי מאוד!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בשמחה ומכל הלב :)

מירב שרון
    05/06/2017

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו