יכול להיות שאני בהריון?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• יכול להיות שאני בהריון?
    שירן
    15/02/2018

שלום

אני וחבר שלי עשינו נראה לי סקס יבש, הוא היה עם תחתון ומכנס גטקס ואני בלי חלק תחתון, שכבתי עליו והיה שפשוף של האיבר שלי באיבר שלו. אני לא יודעת אם הוא היה רטוב או לא אבל הוא לא גמר, האם יש מצב להריון ככה? תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    יכול להיות שאני בהריון?

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך

מירב שרון
    15/02/2018

בסקס יבש אין מגע ישיר בין פין ופות ולכן אין חשש להריון לא רצוי. הסירי דאגה מליבך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לשאלה ששאלתי

שירן
    21/02/2018

אני לא יודעת אם מה שעשינו נחשב סקס יבש, כי קראתי שסקס יבש זה ששנינו עם בגדים , ואני הייתי בלי תחתון.... עכשיו המחזור מאחר לי בכמה ימים (חמש ימים בערך), , אני ממש ממש מפחדת... יכול להיות שהוא היה רטוב או משו כזה ובגלל זה יש היריון? אנחנו בני 19 אבל אין לנו ניסיון מיני בכלל , והמחזור שלי בדרך כלל מאוד מסודר.. בעבר היה מאחר, אבל כבר כמה שנים שלא מאחר בכלל , סליחה על החפירה...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך

מירב שרון
    21/02/2018

יש מצב שהמחזור מאחר כי את נורא בלחץ אז תרגיעי כי אין סיכוי להריון לא רצוי אם הוא היה עם תחתונים ומכנס..גם אם את היית ערומה לגמרי...לא היה מפגש ישיר בין פין ופות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו