חברה לא רטובה במהלך אקט

אם הגעתם לגיל שאפשר להתחיל, פורום סקס נוער הוא המקום בשבילכם - סקס יכול להיות מבלבל מאוד, אבל לא לדאוג, המומחים של פורום סקס נוער יעזרו לכם בכל השאלות הקשורות לאובדן הבתולים, נשיקות, מחזור, בדיקה גינקולוגית, איברי מין, פין, אוננות וקרי לילה

מנהלי הפורום

דניאלה פרייפלד
ד"ר עידן מיליצ'ר
מירב שרון
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חברה לא רטובה במהלך אקט
    אביתר
    13/03/2018

אני בן 22 שוכב עם חברה שלי בערך כבר 3 חודשים.
    שמתי לב שבמהלך האקט היא לא כל כך רטובה..
    עם אנחנו מבצעים חדירה ובאיזהשהו שלב אני יוצא, מספיק כמה שניות וכבר בעייתי לחדור שוב וצריך להרטיב..

מה יכולה להיות הסיבה ומה אפשר לעשות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• יש

דניאלה פרייפלד
    13/03/2018

אפשרות לקנות חומר סיכה על בסיס מים או סיליקון .
    בנוסף רצוי לדבר על זה איתה אולי היא זקוקה ליותר השקעה לפני החדירה בכדי להרטיב את עצמה יותר
    או עבורה אתה שוהה זמן ארוך מדי בפנים
    ויש עוד אפשרויות
    לכן כדאי לברר איתה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עוד הערה

מירב שרון
    14/03/2018

אם יש מספיק משחק מקדים, יתכן שהיובש נגרם בגלל גלולות. שווה להתייעץ עם רופא/ת נשים לגבי זה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לא הייתי ממהרת לקנות חומר סיכה!

יעל
    20/03/2018

לא הייתי ממהרת לקנות חומר סיכה!
    חשוב שתבין למה היא לא רטובה.. זה יכול לנבוע מלחץ, מחוויות קודמות, או פשוט כי לא נתתם מספיק זמן לעוד דרכים של עינוג הדדי לפני שהגעתם לחדירה. אם היא לא מספיק מגורה, היא לא תהיה רטובה.
    אולי כדאי שתדבר איתה וביחד תנסו להבין מה נעים לה ומה מענג אותה... מהניסיון שלי לגברים יש נטייה לעשות דברים מהר ובכוח, גם כשהם מנסים לענג. אולי תנסה לגעת בה יותר בעדינות... אבל האמת שהכי הכי טוב לשאול אותה. במיוחד אם היא לא חווה אורגזמה מהדירה עצמה, כמו רוב הנשים, שווה להבין ממה היא כן חווה ריגוש ואורגזמה

חשוב שתדע שחדירה ללא רטיבות היא כואבת לא מענגת! ונשמע שאתה לא רוצה לגרום לה סבל.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו