עצה בנוגע ליחסים עם חבר

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עצה בנוגע ליחסים עם חבר
    יפה16
    09/04/2018

שלום לכולם, יש לי חבר בן 16 ואני אוהבת אותו. אנחנו חברים כבר 3 חודשים. לאחרונה הוא כל הזמן לוחץ עליי שנעשה דברים מעבר לנשיקה ואני לא כל כך מעוניינת כי אני מרגישה שזה מוקדם מידי אבל אני מפחדת שהוא יעזוב אותי. מה עליי לעשות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    עצה בנוגע ליחסים עם חבר

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך

מירב שרון
    09/04/2018

תהיי קשובה לעצמך ולמה שנכון לך. חשוב שדברים יתקדמו בקצב שנכון לך. אם זה לא מתאים לו, יתכן שהוא יבחר לסיים את הקשר. האם את מרגישה שיש ביניכם אינטימיות רגשית? כמה את מרגישה מחוברת אליו? כמה את פתוחה איתו והוא איתך? כמה אמון יש ביניכם? האם את מרגישה ביטחון איתו? תשאלי את עצמך על סקאלה מ-1-10 מה היית עונה לגבי כל המדדים האלה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבלת

יפה16
    09/04/2018

אני מרגישה שיש קרבה בינינו, ואני אוהבת אותו מאד. אני חושבת שהוא אוהב אותי, הוא אומר לי שהוא אוהב אותי אז בטח הוא באמת אוהב אותי, לפעמים הוא מעדיף להיות עם חברים שלו מאשר איתי, לפעמים אין לו סבלנות אליי ולפעמים אני מרגישה שהוא הכי הכי מכבד אותי בעולם. וגם אני בעצמי מאד מבולבלת כי מצד אחד אני מפחדת להתקדם ומצד שני יש בי רצון להתקדם ואני ממש לא יודעת מה לעשות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך מענה

מירב שרון
    09/04/2018

חשוב שיש אינטימיות רגשית ביניכם והאינטימיות הפיזית תיבנה לאט לאט בקצב שלך, כל פעם עוד קצת, כמה שמתאים לך ונכון לך. וחשוב שהוא יכבד את הקצב שלך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני

דניאלה פרייפלד
    09/04/2018

מסכימה עם מירב
    אך אני שומעת את תשובתך בשאלתך את כנראה עדין לא מוכנה
    ולכן אני מסכימה עם מירב תהייה קשובה לעצמך לא לו ולא לסביבה מה נכון לך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו