חלב מפורק- אשמח לחוות דעת

מנהל הפורום

ד"ר אחיה אמיר
ד"ר אחיה אמיר
053-4877824
לקביעת תור אצל ד"ר אחיה אמיר
053-4877824 ללא פרסום בפורום

• חלב מפורק- אשמח לחוות דעת
    אמא
    07/03/2019

שלום בגיל 3 חודשים הופיע בקקי של תינוקת שלי דם בצאוה כמה נקודות של דם.. היא יונקת ולפני שהופיע הדם הייתה כבר 3 שבועות מוסיפה לה בקבוק ביום ניטרוליון
    הלכתי לגסטרו והראתי לו תמונות הצאוה אמר לי שזה לא משמעותי ואם אני רוצה אני יכולה להחליף לפורמלה מופרקת ולהוריד את מוצרי חלב מתפריט שלי ואפשר להשיאר אותו דבר תול מעקב בגלל שזה לא כמות משמעותית
    הבאתי לה סימלאק אקסטרים והיא ממש לא אהבה ולא רוצה מסרבת אותו
    וגם הורדתי מתפריט שלי מוצרי חלב הדם נעלם
    אחרי כמעט 3 שבועות חזרתי לתת לה מטרנה וגם אני חזרתי לקחת מוצרי חלב
    ב3 שבועות אלה הופיע אולי 4 פעמים כמה נקודות של דם ופעם אחרונה 3 חוטים דם הכמות ממש צריך לחפש כדי לראות אם נמצאת ולאחרונה החוטים היו ברורים
    אני לא יודעת מה לעשות האם אני יכולה להמשיך אם הדם לא כמות משמעותית ומתי אני צריכה לדעת אם זה משמעותי?!
    קשה להחליף לחלב מפורק זה לא טעים ומסרבת אותו אני משדתלת רק להניק אבל אני הולכת גם לעבודה זה קשה
    התינוקת עכשוי בת 5 חודשים וחצי היא גודלת טוב מאוד ברוך השם
    האם אני יכולה להמשיך במטרנה למרות הדם המופיע כל כמה ימים אשמח לחוות דעת

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אחיה אמיר - 053-4877824

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דם ביציאות של תינוקת

ד"ר אחיה אמיר
    10/03/2019

שלום אמא
    ראי למטה- נשאלתי שאלה תחת הכותרת- "תינוקת- קקי עם דם" ועניתי תחת הכותרת- "דם ביציאות- תינוקות".
    אם עדיין יהיו לך שאלות - אשמח לענות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו