ריפלוקס וגזים בתינוקות בת חודש

מנהל הפורום

ד"ר אחיה אמיר
ד"ר אחיה אמיר
053-4877824
לקביעת תור אצל ד"ר אחיה אמיר
053-4877824 ללא פרסום בפורום

• ריפלוקס וגזים בתינוקות בת חודש
    מעיין
    11/05/2019

שלום,
    התינוקת שלי בת חודש ימים, הייתה ניזונה מהנקה ומטרנה אקסטרא קומפורט..עקב חוסר שקט שלה והעלת האוכל לפה הגענו למיון שם בדקו והמליצו לעבור לנוטרילון a.r וזה מה שעשינו..אנחנו שבוע אחרי המעבר וזה פשוט סיוט הילדה צורחת מלאה בגזים לא ישנה נמצאת בחוסר שקט רציני!
    לגזים אני נותנת ביו גאיה וגרפווטר שלא מועילים.
    יועצת התזונה המליצה לשלב בקבוק אחד של נוטרילון קומפורט אומנם זה משחרר לה את הגזיםצאך מיצי המרה עולים ואף היא מקיאה אותם (שקוף עם ריח נורא).
    אני כבר לא יודעת מה לעשות..האם לבקש מהרופאה טיפול תרופתי? האם להמשיך ב a.r?למה הטיפול בריפלוקס בא על חשבון הבטן?
    תודה, מעיין

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אחיה אמיר - 053-4877824

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גזים, רילוקס ומה שביניהם.

ד"ר אחיה אמיר
    11/05/2019

הי מעיין.
    אי-שקט בתינוקות הוא תמיד עניין מתסכל.
    "גזים" זו אפשרות. לרוב קיים דפוס המרמז כי זו הבעיה- לרוב אי-השקט מופיע בשעות אחה"צ או הערב המקודמות, לעיתים עם הקלה לאחר מעבר גזים. יכולת המענה הרפואי שלנו לגזים- הוא מוגבל, ולרוב רק הזמן מביא להקלה.
    עם זאת, איני משוכנע כי זה העניין. לאור שתיארת עליית תוכן מזון (ריפלוקס), ייתכן והיא סובלת מדלקת בושט (אסופגיטיס) על רקע מחלת ריפלוקס. במקרה שכזה, נדרש לרוב טיפול בתרופה המפחיתה את הפרשת החומצה בקיבה (אומפרדקס לדוגמא).

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גזים, ריפלוקס ומה שביניהם.

ד"ר אחיה אמיר
    11/05/2019

הי מעיין.
    אי-שקט בתינוקות הוא תמיד עניין מתסכל.
    "גזים" זו אפשרות. לרוב קיים דפוס המרמז כי זו הבעיה- לרוב אי-השקט מופיע בשעות אחה"צ או הערב המקודמות, לעיתים עם הקלה לאחר מעבר גזים. יכולת המענה הרפואי שלנו לגזים- הוא מוגבל, ולרוב רק הזמן מביא להקלה.
    עם זאת, איני משוכנע כי זה העניין. לאור שתיארת עליית תוכן מזון (ריפלוקס), ייתכן והיא סובלת מדלקת בושט (אסופגיטיס) על רקע מחלת ריפלוקס. במקרה שכזה, נדרש לרוב טיפול בתרופה המפחיתה את הפרשת החומצה בקיבה (אומפרדקס לדוגמא).
    את מוזמנת לבקר באתר שלי למידע יותר מפורט.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו