טיפול בלימפדמה וכתף קפואה

מנהל הפורום

ד"ר אלון מרגלית
ד"ר אלון מרגלית
053-4877810
לקביעת תור אצל ד"ר אלון מרגלית
053-4877810 ללא פרסום בפורום

• טיפול בלימפדמה וכתף קפואה
    ליאל
    05/10/2017

שלום דוקטור
    לפני כ4 שנים הוצאו חלק מבלוטות בית השחי וטופלתי בכימותרפיה לסרטן שד. לאחרונה - סובלת מכאבים עזים בזרוע, בכתף באמה ובמפרקי יד ואצבעות יש נימול חזק ויש מגבלת תנועה גדולה -
    אובחנתי כסובלת מכתף קפואה- אך במקביל התפתחה לי לימפדמה ואני מקבלת עיסוי לימפטי וחבושה רוב הזמן. היות ויש לי גם בעיות צואר יש לי היום אמאראי צוארי. כדי לבדוק את כל האפשרויות. אני קוראת על כל מיני טיפולים אפשריים כהזרקות, כטיפול גלי רדיו וכו. במרפאת כאב עוד לא הייתי. לוקחת כדורים שיגרתיים נגד כאב כמו אופטלגין או רוקסט פלוס- אך אינם יעילים במיוחד. שאלתי היא אם טיפולים כאלה שציינתי למעלה אפשריים לכאבי הכתף והיד שכבר נפגעה מלימפדמה???? ו /או יש אפשרויות טיפול ושיכוך כאב נוספות יעילות.
    לתשובתך אודה, ליאל.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אלון מרגלית - 053-4877810

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הפתרון במרפאת הכאב

ד``ר זאב קריסטל
    25/11/2017

לא ברור לי מה מעכב מבעדך לפנות למרפאת כאב בבית חולים, שם יציעו לך טיפול מתאים לבעייתך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו