פורום כאב - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו כאבים כרוניים, מיגרנה, כאבי גב, כאבים וסרטן, כאב עצבי, דלקות פרקים, פיברומיאלגיה משככי כאבים, טיפול תרופתי ועוד

מנהל הפורום

ד"ר אלון מרגלית
ד"ר אלון מרגלית
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר אלון מרגלית ללא פרסום בפורום

• כאבים לא מוסברים בכתף ימין
    ויסמן שלמה
    02/10/2020

יש כמו דקירות ,עקצוצים ,בכתף לא כל הזמן

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תופעות לוואי בוטרנס 10 מג - בחילה סחרחורת ועוד
    רוחמה אלבז
    10/07/2020

הדבקתי את המדבקה ביום רביעי אחרי הפסקה של כמה ימים בלי. ואני לוקחת גם כדור תואם ליריקה לעצבים בידיים 300 מ"ג. היום התעוררתי עם בחילה וסחרחורת, אי יכולת לפקוח עניים עד הסוף ובכי ללא סיבה. האם אלו תופעות לוואי?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• כאב לא מוסבר לאורך עמוד השדרה
    עמית
    22/04/2020

אחרי כ 4 שנים של כאבים יום יומיים והרבה בדיקות, רופאים ומטפלים, החלטתי לנסות להיעזר בחכמה ובנסיון של הקהילה הזאת. שמי עמית, אני בן 45 ואני סובל מכאבים מפושטים לאורך הגב והצלעות (מצוואר ועד עצם הזנב). קשה לי להסביר בדיוק את הכאב אבל זה מרגיש כמו שילוב של שרירים תפוסים יחד עם קשיחות לכל אורך חוליות עמוד השדרה. הכאב משנה מיקומים ועוצמות: כאב בצוואר שמורגש בהטייה, בכלוב הצלעות, במרכז עמוד השדרה ובגב התחתון. ניסיתי טיפולים שונים (כולל אלטרנטיביים) ועשיתי בדיקות CT ו MRI ששללו פריצה או בלט. בדיקות דם שביצעתי כמה פעמים, לא הראו סימנים של דלקת. אני די אובד עצות מהבחינה הזאת שלא מצליחים להבין מה יש לי ואני אשמח לשמוע אם מישהו פה עבר תהליך דומה ויוכל להאיר את עייני... תודה מראש!

הוספת תגובה

תמונה

• תחושת צריבה בקרקפת בנהיגה עם טלפון
    אליענה
    27/02/2020

ד"ר שלום..לאחרונה שמתי לב שברכב הקרקפת שורפת לי מאוד ומחוץ לרכב זה נרגע... השבוע איבדתי את הסלולארי שלי ונסעתי יומיים ללא סלולארי ברכבי. פתאום שמתי לב שמזה חודשים לא שורף לי בראש כשאני ברכב. האם יכול להיות שהשריפה בקרקפת קשורה לטלפון שלי? יתכן שהוא מזיק לי?

הוספת תגובה

תמונה

• אטופן וארקוקסיה לטיפול בדלקת ובכאבים בצוואר
    יעל הדר
    12/02/2020

האם ניתן לשלב טיפול באטופן עם טיפול בארקוקסיה לדלקת וכאבים בצוואר

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים בבית החזה ושרירי הבטן
    גיא נאור
    06/02/2020

שלום, כבר חמישה חודשים שאני סובל מכאבים בחזה בצד ימין. הכאבים גם נמצאים בשרירים שמתחת לבית החזה, שרירי הבטן ויש רגישות בזמן מגע ובעת מתיחה ,ניסיתי לטפל באמצעות נוגדי דלקת - שלא עזרו וגם על ידי טיפול פיזיוטרפי שרק הקל על הכאב, אני כבר אובד עצות ולא יודע מה לעשות, חזרתי להתאמן באופן מתון (אימוני משקל גוף וריצות) על פי הוראת הפיזותרפיסט אבל לא מרגיש שום התקדמות, בקרוב אמור להתגייס לקרבי ולא חושב שאוכל לתפקד עם הבעיה הזאת, למישהו יש פתרון?

הוספת תגובה

תמונה

• להוריד חזיה בבדיקה בגלל כאבי ראש
    אנונימית
    26/12/2019

אני סובלת מכאבי ראש כבר תקופה ארוכה, לא סובלת מלחץ, שומרת על תזונה מאוזנת, עושה ספורט, ישנה מספיק, לא לוקחת תרופות ולא מעשנת. הרופא טען שכאבי הראש נובעים מהחזיה שלי וביקש להוריד אותה יחד עם החולצה. אפילו אם זה באמת נכון, למה לא מספיק לשאול את המטופלת בעל פה על הרגלי לבישת החזיה שלה? למה יש צורך להביט בחזה מקרוב ולערוך לו בדיקה גופנית?

הוספת תגובה

תמונה

• נקודה שחורה בשקד ואיבחון של רופא כאבן
    לירי שחם
    17/12/2019

אני עם כאבים חזקים בגרון, תפליט מוגלה בשקד ונקודה שחורה שם שהדאיגה אותי. הייתי היום אצל רופא אף אוזן גרון שאמר שיש לי דלקת גרון ואבן בשקד. בשקד יש לי נקודה שחורה בולטת מאוד, שזה מה שהוא אבחן כאבן. שחיפשתי על זה אחרי זה באינטרנט ראיתי שאבן בשקד היא בצבע לבן/צהוב וממש לא שחור. אני מאןד מפחדת שאבחן לא נכון ולא מדובר באבן

הוספת תגובה

תמונה

• כאב בלתי נסבל באגודל וניקוז מוגלה
    אור
    10/12/2019

נוצרה לי דלקת מימין לציפורן באגודל. האצבע האדימה, הפכה להיות קשה וחמה. רופאת המשפחה שלי ציידה אותי באנטיביוטיקה לבליעה ושלחה אותי לאחות שדקרה את האיזור וניקזה את המוגלה. האצבע חוטאה ונחבשה. סובלת כעת מכאב עז ומפעימות . לקחתי אקמול לפני כשעה אולם אין כל שיפור בכאבים. מה עושים?

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים בלתי נסבלים בבית השחי הימני
    איליה
    08/12/2019

בן 32, לא עברתי שום תאונה מאז 5 שנים התחילו אצלי כאבים בלתי נסבלים בבית השחי הימני עם הקרנה לכף יד.
    כאבים ברמה נמוכה-בינונית מורגשים כל הזמן למדתי להיות איתם, אך להתים קרובות מתחילים התקפים של כאב בעוצמה רבה.
    כאבים חזקים יכולים להימשך גם חודש ימים ומוציאים אותי מהתפקיד יום יומי.
    ביקרתי פעמים רבות אצל נוירולוגים ואורתופדים ושלחו אותי למרפאת כאב.
    עשו לי המלא מיפוי בדיקות, אפילו בדקו עם אני לא חולה במחלה שרטת חתול (למרות שלאולם לא היו לי חתולים).
    ונתנו אבחנה של BRACHIAL NEURITIS OR RADICULITIS NOS.
    ניסו טיפולים רבים, דיקור סיני, אוסטאופתיה, תרופות שונות.
    התרופה היחידה הלא נרקותית שאוזרת היא זריקות של Abitren (Diclofenac) שגם אותם למדתי לעשות לבד.
    התחלתי מזריקה אחת ביום בהתקפים האחרונים הגעתי לארבע ביום במשך יותר משבוע.
    אך גם אותם 30 דקות לוקח לזריקה להשפיע אני פשוט מתעפס לקירות מהכאב.
    עם כשזה התחיל נישיתי להתים את החיים שלי לכאב הזה, היום הכאב הזה פשות לוקח לי את החיים.
    אולי מישהוא סובל מהבאייה דומה, אן שמישהוא יודע מומחה בהמת טוב שיכול לעזור לי???

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי גרון 4 חודשים
    איתן
    22/11/2019

היי אני סובל כבר מכאב בגרון במשך ארבעה חודשים פחות או יותר, הכאב הוא הרגשה של כאב בשרירים בגרון, אין לי שום כאבים בבליעה/אכילה.
    הלכתי לרופא אף אוזן גרון שהציע שזה יכול להיות מאלרגיה, לקחתי את הכדורים שהוא הציע וספריי לאף, שום דבר לא עזר.
    עשיתי בדיקות דם הכל היה תקין חוץ מlymphocytes טיפה מעל מה שצריך וplatelet count טיפה מתחת למה שצריך.
    חייב לציין שעשיתי משטח גרון והבדיקה יצאה שלילית.

לקביעת תור
    סגירה
    כאבי גרון 4 חודשים

הוספת תגובה

תמונה

• הגבלת גיל לגז צחוק בכללית סמייל
    אנונימית
    17/10/2019

אני בת 19 וחברת כללית. בכללית אפשר לקבל טיפול שיניים בגז צחוק רק עד גיל 15. האם יש בעית בריאות או מקרה מסוים שמאפשר גז צחוק גם למבוגרים? עד כמה שאני מכירה את עצמי, יש לי חרדה מרופאי שיניים. האם צריך לעבור אבחון פסיכיאטרי בשביל ההכרה בחרדה שלי או שאפשר לחשוב על משהו אחר?

הוספת תגובה

תמונה

• צריבה בלתי פוסקת בעור
    לירון
    11/09/2019

שלום רב, אני בת 49 ולפני כ 10 ימים התחלתי להרגיש צריבה חזקה בעור שליד מרפק ימין. הצריבה נמשכת כמעט כל שעות היממה. לפני כמה ימים הופיע שטף דם ירוק במקום הצריבה ורק כאשר לוחצת על המקום מרגישה כאב. הצריבה לא פוסקת ולעיתים תחושה כאילו צורב בעוד מקום לאורך הזרוע. איני מבינה מה יש לי ולכן גם לא יודעת אם זה הפורום המתאים. אציין כי לפני שבועיים התחלתי לקחת כדורי קולגן וחומצה הילרונית וכן לקחתי ארקוקסיה בעקבות סיאטיקה ברגל (כנראה בגלל בלט או פריצת דיסק).

לקביעת תור
    סגירה
    צריבה בלתי פוסקת בעור

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים חדים באזור הלסת העליונה
    אילונה
    07/09/2019

שלום,
    לאחרונה התחלתי להרגיש מדי פעם גלים של כאב חד בלסת העליונה בכיוון הלחי.
    הכאב ממוקם לא רחוק מהמפרק של הלסת (אבל לא שם). לא ברור לי אם מקור הכאב בעצם הלסת או בחך.
    הכאב מרגיש כמו דקירה במחט מלובנת. הוא מופיע כמו מספר גלים קצרים ותכופים של כאב שמופיעים ומיד נעלמים. אחרי מספר גלים כאלה הכאב נרגע, אבל אחרי כמה זמן (בין 15 דקות למספר שעות) הוא מופיע שוב.
    התופעה התחילה פני חודש, אח"כ כמעט נעלמה אבל בשבוע האחרון הופיעה שוב בצורה אינטנסיבית.
    כשזה רק הופיע לפני חודש חשבתי שהכאב נגרם עקב זה שלעסתי משהו קשה בשן טוחנת שלפני שנה בוצע בה טיפול שורש והתקינו בה כתר, אבל רופא השיניים בדק ובצילום (של השן שטופלה בלבד) נמצא שהשן והכתר נראים תקינים.
    כאמור הכאבים חזרו בשבוע האחרון ובאופן תכוף יותר, אבל הבעיה שאין לי מושג למי לפנות להמשך בירור.
    אודה על השערות מה זה יכול להיות, ולאיזה סוג רופא יש לפנות לבירור כל אפשרות.
    תודה.

הוספת תגובה

תמונה

• נפילה מסקייטבורד
    רגינה
    28/08/2019

לא ממש ידעתי לאיזה פורום לפנות עם השאלה הזו אז באתי לכאן
    אתמול נפלתי מסקייטבורד על הרצפה המיגון היחיד שלבשתי היה קסדה
    הופיעה אצלי משהו שנראה כמו צליפת שוט בצוואר כאב גב עליון
    ובשתי הברכיים יש פצעים בברך הימנית יש המטומה וקצת נפיחת ובשנייה יש פצע פתוח שלא נסגר ונראה כאילו יש לו זיהום (מוציא הפרשה ירוקה) חשוב להוסיף שהפצעים טופלו רק שעתיים אחרי שנפלתי בגלל שלא הרגשתי כאב חזק מדיי אז המשכתי לרכב וגם לא ניקיתי את הפצע בגלל שהוא לא היה נראה רע בכלל
    רציתי לדעת אם צריך לפנות לרופא עם אחת מהתלונות האלו
    (מצורפת תמונה של הברך עם הפצע)

לקביעת תור
    סגירה
    נפילה מסקייטבורד

הוספת תגובה

תמונה