נקודות חן מגרדות מדממות

מנהל הפורום

ד"ר ניר נתנזון
ד"ר ניר נתנזון
לקביעת תור אצל ד"ר ניר נתנזון ללא פרסום בפורום

• נקודות חן מגרדות מדממות
    מודאג
    23/08/2021

אני לוקה במחלת כאב שמתמודד איתה בעזרת דיקור נרקוטיקה טיפולים אלטרנטיבייים תוספי מזון ושיטות כמו היפנוזה מדיטציה וכדומה מעדיף שלא לפרט לגביה כי למדתי להתנהל איתה ומעדיף לשמור עם פרטיותי. לפני 3 חודשים בערך נפטר אחי הגדול מסרטן ריאות.במהלך הלוויה בהליך זיהוי הגופה הרגשתי שהגוף שלי מקבל שוק .דבר שקרה לי אחרי פטירת אבי.במהלך השיבעה החלו לי גרודים בגוף וקצת לאחריה הופיעו לי פצעים בעיקר בגפיים ראש עורף כתפיים וקצת בבטן חזה.רוב הפצעים הם בנקודות חן חלקן חדשות שהופיעו בגופי.הגירוד חזק ואני מחטא את הפצעים ודואג לשמור הגיינה.לפני שנתיים וחצי בערך עשיתי בדיקות דם והיתה בעיה בתאי דם לבנים.רופאת המשפחה שלי ביקשה שאגיע בשל זה ושתפנה אותי להמטולוג דבר שלא עשיתי כי חושש מכל נגיעה בי וגם כי חששתי מסרטן דם ובשל העובדה שהתחלתי טיפול פסיכולוגי מתיש. קבעתי בדיקות דם ואעשה אותן בקרוב באמצעות חברה שעושה בדיקות דם בבית שתגיע לביתי ואת זה אעשה בהקדם וכשארגיש מעט טוב יותר כי מחלת הכאב גם התפרצה בשבעה לאחר שהתחלתי ללכת צעדים ראשונים בניגוד לכל סיכוי שנתנו לי הרופאים בעיקר באמצעות דיקור שאם לא עושה אותו לא מצליח להניח רגל על הריצפה או לדרוך. אשמח לדעת דעתכם והכוונה מה לעשות .אני בהיר בצבע עורי ודי חושש מסרטן דם או עור ולכן גם לא הלכתי לרופאת המשפחה שלי.אציין שאני מתקשה מאד לצאת מהבית וכל יציאה מלווה ביומיים של מיטה וכסא גלגלים.אודה לתשובתכם.אשמח אם תחזרו אלי לדוא"ל שצרפתי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    נקודות חן מגרדות מדממות

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נקודות חן מגרדות

ד``ר ניר נתנזון
    23/10/2021

אין לי כל דרך לאבחן על סמל התיאור בלבד.
    במקרה זה חייבים בדיקה של רופא מומחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו