פורום אקנה-רוזציאה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו רפואת עור, פצעונים, טיפולי עור, אדמומיות בפנים, פצעי עור, טיפול טבעי, טיפול תרופתי ועוד

מנהל הפורום

יפית כהן
יפית כהן
053-4877791
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל יפית כהן
053-4877791 ללא פרסום בפורום

• שימוש בג'ל דואק והאם אפשר להיחשף לשמש
    עדן
    16/09/2021

שלום
    התחלתי להשתמש בגל דואק ורציתי לדעת אם אוכל להיחשף לשמש/ מכון שיזוף ומה ההשלכות?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    יפית כהן - 053-4877791

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    שימוש בג'ל דואק והאם אפשר להיחשף לשמש

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שימוש בג'יל דואק המכיל אנטיביוטיקה ובנזואיל פרוקסיד

יפית כהן
    17/09/2021

עדן שלום,

ג'ל דואק מכיל אנטיבוטיקה ומרכיב בשם בנזואיל פרוקסיד. אם את מורחת את התכשיר בפנים או באזורי גוף כדוגמת שכמות, כתפיים וגב הרי שהייתי ממליצה לך להימנע ממכונות שיזוף. מומלץ להיזהר מחשיפה לשמש ובכל מקרה מומלץ קרם הגנה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רוזיצייאה בפנים . אדמומיות חזקה
    אהובה
    01/09/2021

התחיל מאוד בפנים. הרופא נתן אוזקס לא עזר עבר לאנטיביוטיקה מי ציקלי 100 חודשיים לקחתי. עכשיו אמר עוד חודשיים 50מג . היה שיפור. עכשיו התחילו עגולים אדומים. אמר לשים אלוקום קרם. רופא עור אחר אמר אפלומיצין. לדעתי האפלומיצין גרם לאדמומיות קשה יותר . מה עלי לעשות אני מיואשת
    אני בת 75 וזה התחיל לפני שנה . ועדיין לא עבר. עם כול המשחות וכול הכדורים.

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

אהובה
    01/09/2021

התחיל מאוד בפנים. הרופא נתן אוזקס לא עזר עבר לאנטיביוטיקה מי ציקלי 100 חודשיים לקחתי. עכשיו אמר עוד חודשיים 50מג . היה שיפור. עכשיו התחילו עגולים אדומים. אמר לשים אלוקום קרם. רופא עור אחר אמר אפלומיצין. לדעתי האפלומיצין גרם לאדמומיות קשה יותר . מה עלי לעשות אני מיואשת

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

אהובה
    01/09/2021

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול בפצעים גיל 40 אדפרין קרם 0.1
    ליטל מליחי
    30/08/2021

שלום רב
    יש לי עור בוגר עם הרבה גבשושיות ופצעים הורמונלים.סובלת גם מפצעים על המצח כל הזמן
    ניסיתי הכל
    כרגע קיבלתי ממרשם רופאה אדפרין רציתי לדעת האם ניתן לעשות עם אדפרין טיפול קוסמטי להוצאת שחורים ושאלה נוספת החלו לי קמטוטים מסביב לעיניים האם זה יכול להחמיר את המצב?
    תודה רבה
    ליטל

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה: טיפול בפצעים גיל 40 אדפרין קרם 0.1

יפית כהן
    30/08/2021

הי ליטל,

בהסתייגות שלא אבחנתי את הסימפטומים בעורך אציין כי ניתן לעשות טיפול פנים בעת השימוש במשחת האדפרין. מומלץ להפסיק את השימוש בתכשיר מס' ימים לפני טיפול הפנים ויש ליידע את הקוסמטיקאית שהנך משתמשת בתכשיר זה. מומלץ למרוח בנוסף תכשיר לחות שכן אדפרין עלול לגרום לאובדן מהיר של מים מפנים העור לסביבה החיצונית(Trans Epidermal Water Loss) ומשכך עור מיובש יותר. באשר לקמטוטים מסביב לעיניים- התכשיר לא אמור להחמירם. במריחתו, מומלץ לא להיצמד לקו העפעף התחתון.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אדמומיות בפנים מעל שנה
    חנה
    22/08/2021

היי
    מקווה שתוכלי לעזור לי
    הייתי אצל רופא עור שנתן לי משחות כמו ניזורל והידרו אגיסטן שלא עזרו
    מורחת קרם לחות מכל הסוגים האפשריים ולא עוזר
    סובלת כבר מעל שנה מאדמומיות באיזור הסנטר, זה לא מגרד אך יש על זה מן קשקשת כזו כשהעור יבש
    אשמח להמלצה לטיפול שיכול לעזור לי מתחננת!!!
    ד״א בהריון בשבוע 11 אך הופיע ממש מזמן תודה לך

יפית כהן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    אדמומיות בפנים מעל שנה

הוספת תגובה

תמונה

• אדמומיות בפנים מעל שנה

יפית כהן
    22/08/2021

חנה יקרה,
    ברצוני ראשית להודות לך על השיתוף. אני אשמח מאד לעזור לך. בהסתייגות שלא אבחנתי את הסימפטומים בעור פניך ולמרות שהתמונה ששיתפת אינה חדה וברורה אציין כי הרופא נתן לך טיפול אנטי פטרייתי "ניזורל", ובנוסף הידרואגיסטן אשר מכיל מרכיב אנטי פטרייטי וסטרואידים. השאלה שנשאלת היא אם הרופא בדק אותך עם מכשור מסויים "דרמוסקופ" מעין זכוכית מגדלת קטנה או שרק העיף מבט? מהתמונה ששיתפת נראה כי כנראה קיימת הפרשת חלב מוגברת קרי ,עור שמנוני למרות שהעור יכול להיות גם שמנוני ומיובש ()אין סתירה בין השניים) ,ובהחלט ייתכן כי האודם בעורך נגרם משגשוג טפיל הדמודקס או שגשוג טפיל הדמודקס בשילוב אודם שנגרם כתוצאה מצבר מיקרוסקופי של נימי דם. יש צורך לבדוק את הנעשה בתוך העור באמצעות מערכות לדימות העור, על מנת לאבחן במדוייק את הנעשה בעורך ואת הגורם לאודם. כעקרון, כאשר קיימת מעורבות פטרייתית רופאים רבים רושמים את משחת הניזורל, אך במידה והאודם נגרם מדמודקס או מצבר מיקרוסקופי של נימי דם הרי שיש צורך לקבוע לך פרוטוקול טיפולי שונה. לגבי תכשירים קוסמטים מומלץ לבדוק מרכיבים שכן במידה וקיים דמודקס הרי שמרכיבים מסויימים יכולים להחמיר את הסימפטומים שבעור פניך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש לי רוזציאה סובל מאדמומיות
    Remy
    25/07/2021

אני סובל כבר תקופה ארוכה מני דם בפנים ואדמומיות .לאחרונה אני נהיה מאוד אדום בחשיפה לשמש העם זה אומר שיש לי רוזציאה
    הודה לתשובתך .

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש לי רוזציאה סובל מאדמומיות

יפית כהן
    27/07/2021

רמי שלום,

בהסתייגות שלא אבחנתי את הסימפטומים בעורך אציין כי לא כל אדמומיות או נימי דם מאובחנים כרוזציאה. מנגד, אחד הסימפטומים האופיינים לרוזציאה הינו אודם שמוחמר כתוצאה מחשיפה לשמש או חשיפה לחום כדוגמת מיזוג חם וכו ובנוסף היווצרות מואצת של נימי דם. על כן, יש להבין קצת יותר לגבי הפרופיל הרפואי שלך ולאבחן את הנעשה בתוך עורך ובדיקת הסימפטומים בעור על מנת לאבחן אם אכן מדובר ברוזציאה. לצורך כך ניתן לפנות לרופא עור או לאיש מקצוע המתמחה בתחום.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סובלת מרוזציאה-תחליף לנאו מדרול
    סיוון
    23/06/2021

שלום,
    אני בת 32 ומטופלת ברוזציאה כבר שלוש שנים.
    המשחה שהייתי מורחת בלילה בשם נאו מדרול כבר לא מסופקת בשום מקום ואין להשיגה. כשהלכתי לרופא עור, לאחר שזה שוב פעם התפרץ הוא המליץ לי להפסיק עם האנטיביוטיקה שאני לוקחת אחת לשבוע ואמר לי להמשיך עם המשחה של הבוקר בשם - רוזקס.
    רופא אחר שהייתי אצלו לפני שנתיים אמר שאם המצב מחמיר צריך לחזור על הטיפול ולהגדיל את המינון שלה אנטיביוטיקה- מאז עברתי קופת חולים .

המצב החמיר ואחרי שלוש שנים שוב יש לי התפרצות, האם יש משחה ללילה כמו נאו מדרול שיכולה לעזור? קבעתי תור חדש לרופא וזה רק בעוד חודש ואני חוששת שהמצב ימשיך להחמיר.

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• סובלת מרוזציאה- תחליף לנאו מדרול

יפית כהן
    23/06/2021

סיוון יקרה,

ראשית, ברצוני להודות לך על פנייתך. בהסתייגות שלא אבחנתי את הסימפטומים בעורך חשוב להבין מהם הסימפטומים בעורך? האם קיימת רק אדמומיות או גם פצעונים והאם אובחן בעורך טפיל הדמודקס? חשוב לאבחן מה נעשה בתוך עורך באמצעות מערכות לדימות העור על מנת להבין מה הגורם לאדמומיות או לפצעונים ולמרקם עור לא אחיד אם אלו קיימים. כעקרון, מריחה של סטרואידים על העור במקרה של רוזציאה אינה מומלצת כלל וכלל שכן סטרואידים בטווח הרחוק יכולים לגרום להתמכרות העור לתכשיר וכל הפסקה עמם עלולה להחמיר עוד יותר עד כדי עשרות מונים את כלל הסימפטומים בעור. סטרואידים עלולים לדקק את העור ולהאיץ היווצרות של נימי דם ובנוסף, עלולים הם לגרום להתפרצות טפיל הדמודקס בעור. נאו מדרול כעקרון הינו תכשיר הניתן יותר כטיפול נקודתי לפצעי אקנה אבל "עילא וקוץ בא" שימי לב שהתכשיר מכיל סטרואידים ולכן חשוב להבין אם מרחת אותו על כל הפנים או רק נקודתי? באשר לרוזקס, תכשיר הניתן כ- "Gold Standard "למי שסובל מרוזציאה אך שוב אם עיקר האדמומיות בעור פניך נגרמת מצבר מיקרוסקופי של נימי דם הרי שתכשיר זה לא יעלים לך אודם שנגרם מנימי דם. במידה ויש לך שגשוג של טפיל דמודקס הרי שקיימים תכשירים טובים אחרים כדוגמת איברמקטין. שימי לב כי רוזקס עלול לייבש את העור ולעיתים לגרום לגרוי במיוחד אם עורך מיובש או שמן מיובש על כן יש צורך לשקם את העור ורק אז למרוח תכשיר תרופתי כזה או אחר. לסיכום, יש צורך ראשית לאבחן את הנעשה בעורך ואת הגורמים לאודם או לפצעונים ורק אז נכון יהיה להתאים לך פרוטוקול טיפולי מדוייק יותר. לשאלות נוספות תוכלי ליצור עימי קשר להתייעצות אישית בנייד. בהצלחה, יפית כהן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סובל מרינופימה בלוטות חלב מוגדלות באף
    יובל טרבלסי
    31/10/2020

האף שלי מאוד אדמומי עם גבשושיות ונפיחות, הבנתי שז רינופימה..סוג של רוזיצאה, מחפש רופא מומחה לטיפול טוב במחלה הזאת, אשמח לקבל המלצות לרופא טוב

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• סובל מרינופימה בלוטות חלב מוגדלות באף

יפית כהן
    15/06/2021

הי יובל,

במידה והאבחנה שקבלת הינה רינופימה אזי תוכל לפנות לדר' ליאון לוי אזגוי- כירורג המתמחה בטיפול ברינופימה. רינופימה כעקרון הינה תת סוג של רוזציאה שבו ניראת התעבות רקמת האף בשל היווצרותן של בלוטות חלב מוגדלות היוצרות מראה גבשושי והגורמות באופן איטי לעיבוי רקמת האף ובנוסף, קיימת פגיעה בסיבי הקולגן(Fibrosis). במידה וקיימת רק התחלה של בלוטות חלב מוגדלות (Sebaceous Hyperplasia), אזי ניתן לטפל באמצעות טכנולוגיה הידועה בשם תרמוקואגולציה. במידה והמצב מתקדם הרי שהטיפול יהיה באמצעות ליזרים ואו שילוב של טכנולוגיות נוספות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שימוש בג׳ל דואק - אקנה רוזציאה
    יעל
    28/05/2021

היי, אני בת 21 ושני רופאי עור איבחנו אותי עם אקנה רוזציאה. הרופא נתן לי משחה, במרשם כתוב ל30 יום, שנקראת דואק ג׳ל.
    אשמח לדעת האם יש איזשהן תופעות נלוות שהמשחה עלולה לעשות כדי שלא יהיה מופתעת.. האם לדעתך הטיפול יעבוד?

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• שימוש בג'ל דואק- אקנה רוזציאה

יפית כהן
    13/06/2021

הי יעל יקרה, דואק הינו תכשיר המכיל אנטיביוטיקה מסוג קלינדמיצין ומרכיב נוסף בשם בנזואיל פרוקסיד. התכשיר ניתן פעמים רבות לטיפול נקודתי בפצעי אקנה. בהסתייגות שלא אבחנתי את הסימפטומים בעור פניך אציין כי על פי התמונה שצרפת לא ניתן לאבחן מה הגורם לאדמומיות בעור פניך שכן יש צורך לאבחן את הנעשה בעור באמצעות מערכות לדימות העור. טיפול ברוזציאה או אקנה רוזציאה מחייב טיפול מערכתי מניוני שאינו מושתת על טיפול אחד או תרופה אחת. מריחה של דואק גיל על אזור מפושט עלולה לגרום לרגישות העור בחשיפה לשמש ובנוסף לעיתים לגרוי , יובש ואפילו האדמה של העור. על כן , יש צורך לנקוט במשנה זהירות עם התכשיר ומומלץ להשתמש בקרם הגנה בחשיפה לשמש.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כתמי עור בפנים כתוצאה משימוש בתרופה או משהו אחר?
    יהודה
    31/03/2021

שלום. אני מאובחן עם פוליצטמיה וורה ומטופל בהידראה. יש לי כתמים חומים בפנים ורופאת עור אמרה שמחקרים בקנדה מראים שהכתמים הם תואה של השימחש בתרופה הידראה. רופאת עור אחרת איבחנה את הכתמים כ- demodicosis hyperpigmented. עם המלצה לטיפול ארוך מאד במשחה וג'ל. אני מבולבל.. איזה רופא עור צודק ומה עושים?

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• כתמי עור בפנים

יפית כהן
    16/04/2021

יהודה שלום,
    על מנת לאבחן מהם אותם כתמים בעורך יש צורך לאבחן מה נעשה בעומק העור. אבחון זה נעשה באמצעות מערכות לדימות העור המאפשרות לאבחן את הנעשה בעור עד לעומק של 1 מ"מ. לא ניתן על סמך שאלותיך לקבוע איזה רופא צודק וממה אתה סובל שכן יש צורך לאבחן במה מדובר. Demodicosis הינה תופעה עורית שבה קיים שגשוג של טפיל הדמודקס בעור. מניסיוני בטיפול בדמודקס אציין כי דמודקס הינו טפיל מיקרוסקופי "שעין בלתי מזויינת" בד"כ אינה יכולה לאבחן רק מהסתכלות אל עבר עור פניך. על כן, חשוב לדעת אם אותם רופאי עור בדקו אותך עם דרמוסקופ שהינו זכוכית מגדלת קטנה או שרק העיפו מבט? בברכה, יפית כהן- המרכז לטיפול ברוזציאה ושגשוג טפיל הדמודקס.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כתמי עור בפנים

יהודה
    16/04/2021

שלום. תודה על המענה. כן, נבדקתי בדמוסקופ. יש דמודיקוסיס, ובנוסף יש גם כתמים כתוצאה מהידראה. אז.. יש גם וגם. להבנתי יש טיפול לדמודיקוסיס, ולכתמים האחרים אין

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רוזציה דרמטיטיס וקומפרוז בפנים- לייזר
    מיכל
    09/02/2021

שלום,
    ברצוני להתייעץ בנושא רוזציה דרמטיטס.
    אני סובלת כ 20 שנה.בעבר המליצו לי לעשות לייזר בפנים לאדמומיות שנגרמה כתוצאה ממחלת הרוזציה.
    פחדתי לעשות וזה ממש מפריע לי.
    אני בלי מייק אפ לא יוצאת
    המליצה לי המומחית לעור לטיפול בלייזר.ניסיתי לקבוע תור לפני המון שנים בבית חולים השרון אך התורים בהמתנה של שנה.זה מייאש ובסוף לא עשיתי.
    אני רוצה מאוד להעלים את האדמומיות, אני מאילת.מוכנה חהגיע למרכז הארץ לבצע טיפול.
    אך צריכה כתובת אמינה ונכונה עבור הבעיה שלי.

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• רוזציאה דרמטיטיס וקופרוז בפנים - לייזר

יפית כהן
    16/04/2021

שלום רב,
    מניסיוני בטיפול ברוזציאה אציין כי חשוב מאד לאבחן מהו הגורם לאודם בעור פניך. במידה והאודם אכן נגרם מצבר מיקרוסקופי של נימי דם הרי שאז הטיפול יהיה באמצעות לייזר או טכנולוגיית IPL. מוזמנת ליצור עימי קשר בכל שאלה, יפית כהן - המרכז לטיפול ברוזציאה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול ברוזציאה: קרם איברמקטין 0.1% פעם אחד ביום לחודש ימים. ואיזו רופא מומלץ לטיפול ברוזציאה דרך מכבי בבאר שבע?
    יוליה
    30/01/2021

שלום, רופא עור הבחן שיש לי רוזציאה ורשמ לי קרם איברמקטין 0.1% פעם אחד ביום לחודש ימים. לאחר להמשיך ב קרם RET AVIT למשך 4 חודשים פעם אחד בלילה. שאלתי: האם מספיק למרוח איברמקטין חודש כדי להפחית אדמומיות ולטפל ברוזציאה? שאלה נוספת היא : לא ראיתי הרבה המלצות לטפל ברוזציאה ב RET AVIT ומאחר והעור שלי מאד רגיש האם טיפול ברטינול למשך כל כך הרבה זמן לא יזיק לעור שלי? האם יש להשתמש במקדם הגנה נגד קרני השמש במהלך הטיפול? לפי דעתי זה טיפול אגרסיבי מאד. בנוסף רופא כלל לא הסביר לי על דיאטה מסויימת ברוזציאה, לכן אני שוקלת להחליפו. איזה רופא מומלץ באיזור באר שבע של קופת מכבי?
    תודה מראש

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול ברוזציאה- קרם איברמקטין

יפית כהן
    16/04/2021

שלום רב,
    איברמקטין הינה משחה הניתנת במרשם לצורך טיפול בשגשוג טפיל הדמודקס בעור או במצבים בהם מאובחנת רוזציאה עם שגשוג של טפיל הדמודקס. את המשחה מומלץ למרוח לפחות כחצי שנה ברצף כל לילה. מריחה של חודש ימים אינה מספקת שכן מניסיוני בטיפול ברוזציאה רב המטופלים מבחינה סטטיסטית מבחינים באיזשהיא הטבה בעור רק אחרי כחודש ימים. שנית, מריחה של רטווית בעור עלולה לגרום ליובש רב בעור ולהחמיר עוד יותר אדמומיות. חשוב מאד להיזהר ממריחה יומיומית בתכשיר זה אם עורך מגורה ודלקתי. בד"כ תכשיר זה נרשם למצבים בהם קיימת הפרשת יתר של בלוטת חלב קרי עור שמנוני אך אם עורך הינו שמנוני ומיובש הרי שמריחה של תכשיר זה על העור עלולה להגביר עוד יותר את תחושת היובש. שנית, רטווית מורחים בלילה ומומלץ למרחו בעיקר בתק החורף. בנוסף, חשוב להבין מהו הגורם לאדמומיות בעור פניך שכן אם עיקר האודם נגרם מצבר מיקרוסקופי של נימי דם הרי שגם איברמקטין וגם רטאווית לא יעזרו לך במקרה זה ויש לשלב טכנולוגיות לטיפול כמו לייזר או IPL. על כן, אבחון העור נעשה באמצעות מערכות מיוחדות לדימות העור המאפשרות לנו לאבחן מה קורה בעור עד לעומק של 1 מ"מ. כך ניתן יהיה לאבחן מהם הגורמים לאדמומיות אם נימי דם או הפרשת יתר של בלוטות חלב או שגשוג של טפיל דמודקס או גם וגם ורק אז ניתן יהיה לקבוע לך פרוטוקול טיפולי מדיוק יותר. להתייעצות אישית תוכלי ליצור עימי קשר. בברכה, יפית כהן- המרכז לטיפול ברוזציאה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אודם בפנים כבר חודשיים. עם בעירה של חום
    אהובה
    29/01/2021

שלום. רופא עור אמר שיש לי רוטציאה בפנים שזה אודם בלחי ובאף. כבר חודשיים. קיבלתי ג'ל רוזאקס עדיין זה אדום. האם יש מישחה אחרת?
    תודה.

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• אודם בפנים כבר חודשיים עם בעירה של חום

יפית כהן
    16/04/2021

אהובה יקרה,

מניסיוני בטיפול ברוזציאה אציין כי יש צורך לאבחן מה קורה בתוך העור ומהו הגורם לאדמומיות בעור פניך. אבחון העור נעשה באמצעות מערכות לדימות העור המאפשרות לנו לאבחן את הנעשה בעור עד לעומק של 1 מ"מ. חשוב לאבחן מהו הגורם בעור פניך? אם האודם נגרם מצבר מיקרוסקופי של נימי דם הרי שאז הרוזקס לא יעזור לך . מנגד, עור אדמומי יכול להיגרם מהפרשת יתר של בלוטת חלב או משגשוג טפיל הדמודקס או שלושת הגורמים יחדיו. חשוב בנוסף לבדוק האם עורך שמן או שמן מיובש שכן עור מיובש עלול אף הוא להחמיר תחשוה של צריבה בעור. לסיום אציין כי טיפול ברוזציאה הינו טיפול מערכתי ואין תרופה אחת שתתן לצערי מענה לכלל הסימפטומים של רוזציאה. על כן, חשוב מאד לאבחן ראשית מהו הגורם לאודם בעור פניך ורק אז להתאים את הפרוטוקול הטיפולי. לשאלות נוספות תוכלי ליצור עימי קשר. יפית כהן- המרכז לטיפול ברוזציאה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות בטיפול ברוזאציה- איך כדאי לטפל
    חגית
    12/04/2020

מתעניינת בטיפול ברוזאציה בפנים לבני / אשמח שיחזרו אליי

יפית כהן - 053-4877791

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות בטיפול ברוזציאה

יפית כהן
    29/12/2020

חגית יקרה,

מניסיוני בטיפול במקרים רבים של רוזציאה מוזמנת ליצור עימי קשר, אשמח לעזור. יפית כהן - המרכז לטיפול ברוזציאה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה