צריבה בשתן זמן רב

מנהל הפורום

ד"ר דב אנגלשטיין
ד"ר דב אנגלשטיין
053-4877825
לקביעת תור אצל ד"ר דב אנגלשטיין
053-4877825 ללא פרסום בפורום

• צריבה בשתן זמן רב
    עזעזלו
    09/10/2019

שלום דוקטור
    אני בן 16 וכבר יותר משנה אני סובל מצריבה בשתן ומאחוריי האשכים. עשיתי את כל הבדיקות הנחוצות- שתן, אולטסאונד ודם. כל הגורמים האחרים לכאבים נשללו והכל נראה תקין. קיבלתי למרות זאת אנטיביוטיקה לכמה ימים שלא עזרה בכלל. הבנתי שהשם של זה הוא פרוסטטיטיס. בנוסף אני מרגיש שאחרי כל פעם שאני נותן שתן אז נשאר קצת וזה גורם לצריבה איומה ובנוסף, כל פעם שאני לוקח תרופה שעוזרת לי להתרכז בלימודים, זה מחריף את זה מאוד. איכשהו. מה היית מציע בשלב הזה לעשות? אני מיואש כי אני די צעיר וזה מפריע מאוד לי בשגרה ונראה שכלום לא עוזר. אשמח לתשובה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר דב אנגלשטיין - 053-4877825

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

ד"ר דב אנגלשטיין
    09/10/2019

שלום רב,
    בהחלט ייתכן שמדובר על סוג של דלקת כרונית של בלוטת הערמונית או כאב אגן מסיבה עלומה. ישנם רופאים המתמקצעים בנושאים אלו ולהערכתי, כדאי לך לחפש במרשתת (אינטרנט) את אותם מומחים. אופציה נוספת, לאחר שמוודאים כי אין יסוד פתולוגי של ממש בדרכי השתן או המין, היא פניה גם לרפואה אלטרנטיבית...
    בהצלחה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו