התרחבות אחרי התעמלות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התרחבות אחרי התעמלות
    סיון
    16/10/2011

שלום
    יש לי צורת גוף מאד בעייתית
    אני צרה למעלה ומאד מאד רחבה בירכים
    עשיתי תקופה מסוימת התעמלות יותר איסטנסיבית והפסקתי לחודש בתקופה שהתעמלתי הירכיים הוצרו משמעותית אבל ברגע שהפסקתי הם התרחבו בחזרה ולדעתי יותר ממה שהיו קודם
    האם זה יכול להיות? אני מאד משתדלת להתאמן אבל מפחדת להתחיל שוב כי אם אפסיק לתקופה בכל זאת לפעמים יש אילוצים אז הכל יחזור ויותר
    האם הפתרון הוא לא להתאמן בכלל?
    אני ממש מיואשת!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    התרחבות אחרי התעמלות

הוספת תגובה

תמונה

• התרחבות אחרי התעמלות - תגובה

אודי ויטמן
    16/10/2011

שלום לך מיואשת,
    הפעילות הגופנית שעשית כנראה עשתה לך רק טוב, פיזית ונפשית, אך אין סיכוי שזה גרם לך להתרחבות, מה שכן יכול לגרום להתרחבות, זה הפסקת הפעילות וחזרה לתזונה לא נכונה ומאוזנת, רק על ידי כך את צוברת עודפי שומן, ובגלל הגנטיקה שלך את משמינה באזורים אלו. המלצה שלי: לבצע פעילות גופנית באופן סדיר וקבוע ולשמור על תזונה נכונה ומותאמת בהתאם לקצב חילוף החומרים שלך וסוג הפעילות שאת מבצעת.
    בהצלחה יקירתי :)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התרחבות אחרי התעמלות - תגובה

יעל הראל
    03/11/2011

הי סיון, הפעילות הגופנית עוזרת לך למצק את היריכיים וכך למעשה בכל פעם שאת מפסיקה לעשות פעילות המסה השרירית והמוצקה מתדלדלת והיריכיים נראות לך רחבות יותר. השתדלי להקפיד על פעילות אפילו הליכה של חצי שעה ביום תעזור לך לתחזק את המצב.. בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו