פיתוח גוף

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פיתוח גוף
    חסוי
    26/01/2012

שלום,
    אני בת 19, לפני כחצי שנה התחלתי לבצע אימוני כוח, עקב רצון לשפר את פעילותי הגופני, וכן רצון לעלות למשקל מסויים, בנוסף, הגדלתי את צריכת הקלוריות שלי, נשקלתי וראיתי שהגעתי ליעדי.
    המשכתי באימוני הכוח, נשקלתי לאחר כחודש, והנה, אני רואה שאני כ 4 ק"ג מעל ליעד.
    די נבהלתי והחלטתי לשלב גם אימוני אירובי.
    כיום אני מקפידה לבצע כ 3-4 אימוני כוח, כדי לפתח שרירים, וכ- 4 פעמים הליכה של 30 ד"ק.
    אני ממשיכה להישקל, אך לצערי אין תוצאה של ירידה במשקל. נשארתי אותו הדבר- עם עודף של 4 ק"ג. מה שגרם לי גם להפחית את צריכת הקלוריות היומית שלי.
    אומרים לי שהמצב הזה נובע מעלייה במסת שריר, אך שאתי היא האם אפשר בחצי שנה לעלות כ 4 ק"ג רק ממסת שריר?? יש לציין שכל אימון כוח הוא בערך 45 ד"ק.
    אמשח לקבל תשובה בהקדם,
    תודה :)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    פיתוח גוף

הוספת תגובה

תמונה

• פיתוח גוף - תגובה

אודי ויטמן
    29/01/2012

שלום לך,
    בהחלט שאת יכולה לעלות 4 קג מסת שריר, רצוי לבדוק את הרכב הגוף שלך במכשיר מקצועי שייתן לך מידע אודות מסת השריר בגוף, קצב חילוב החומרים, כמות הנוזלים בגוף. כמו כן רצוי שתתיעצי עם תזונאית בכדי לבדוק האם התזונה שלך תואמת את רמת האימונים.
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כן אבל

חסוי
    29/01/2012

איפה אני יכולה לבדוק את מדד אחוזי השומן שלי? וזה באמת הגיוני שבחצי שנה אעלה 4 ק"ג רק משריר??

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו