ספיניניג עם עודף משקל?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ספיניניג עם עודף משקל?
    תוהה
    26/01/2012

שלום,

אני בת 30, יש לי עודף משקל , אבל אני בריאה פרט לכך.

מזה מספר חודשים אני מתאמנת במכון כושר ורק שהרגשתי מספיק בטחון אחרי שבניתי כושר בסיסי - הלכתי לראשונה לספיניג השבוע.

תוך כמה דקות הרגשתי באופן לא צפוי לחלוטין מבחיניתי (חשבתי שיהיה לי אולי קשה מבחינות אחרות..) כאבים חזקים הכסא, שהוקלו רק ע"י תנוחת עמידה - בטח יש לזה שם מוצלח יותר אבל שכחתי אותו. הייתי שם בערך חצי שעה ולא יכולתי לעמוד יותר בכאב. הכאבים אף החריפו למחרת לדעתי והתקשתי לשבת אפילו למצוא תנוחה סבירה לעצמי.

שאלותיי - האם לאור העובדה שיש לי עודף משקל BMI 35 - אני 1.65 שוקלת 92. ספיניניג בשלב זה אינו מומלץ עבורי? אין לי בעיות בריאות, אבל חיפשתי באינטרנט הסבר לכאבים האלה וקראתי כל מיני דברים שזה מעמיס על הברכיים/ידיים/גב ואני ממש מתחילה לפחד - שאולי זה לא מתאים לי.. המדריכה שם היא גם מדריכה בחדר כושר שאמרה שיהיה בסדר.. מבחינת "עמיסות" לא הרגשתי בעיה כל כך (טוב עשיתי עומס נמוך מן הסתם בתור התחלה..)

אשמח לדעתכם?. .

אה מיותר לציין שהייתי הכבדה היחידה בקבוצה...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    ספיניניג עם עודף משקל?

הוספת תגובה

תמונה

• ספיניניג עם עודף משקל? - תגובה

אודי ויטמן
    29/01/2012

שלום לך,
    ספיניניג הינו תחום קשה ונמרץ, אכן גורם לפציעות רבות וזה מיכוון שאנשים מתמכרים לזה ומבצעים אימונים רבים בשבוע אשר גורמים עומס רב על השרירים, המפרקים ועל הלב. הייתי ממליץ לך להשאר בחדר הכושר או בנוסף למצוא חוג של עיצוב או אירובי שכן יתאים לרמה שלך עד אשר תורידי באחוזי השומן ותשפרי את הכושר הגופני שלך.
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו