אימון ברטט + נעלי ספורט להורדה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אימון ברטט + נעלי ספורט להורדה
    יהלומה
    05/06/2012

הי, רציתי לשמוע חוו"ד על אימוני כושר בעזרת מכשירי רטט למיניהם - אימון כוח אנאירובי . כמו כן שמעתי על נעלי ספורט מיוחדות לירידה במשקל - האם יש אמת בדבר יעילותן והאם יש סוג מסויים שעדיף להשתמש בהן

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• אימון ברטט + נעלי ספורט להורדה - תגובה

יעל הראל
    11/06/2012

האם את מתכוונת לנעליים עם הסולייה שמחטבת את הישבן?
    לא התנסיתי בעבודה רבה עם מכשיר הרטט, כך שלא יהיה פייר אם אכתוב עליו. אבל אני יועת שהוא בהחלט יכול לתרום לגיוון ועבודה באימון. עם זאת לא הייתי סומכת רק עליו שהוא יעשה את העבודה. הכי נכון זה לבצע פעילות אמיתית המעלה את הדופק. אימון בעזרת הרטט יכול להוות השלמה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נעליים מיוחדות לחיטוב הגוף

יהלומה
    13/06/2012

נעליים מיוחדות שעוזרות לחטב את הגוף - לטענת המשווקים לא צריך לעשות יותר מדי , רק ללכת בהם ...
    לאיזה פרמטרים צריך לשים לב בקניית נעליים כאלה ואיך ניתן להבחין בזיופים

באשר לשאלתי בנוגע לאימון ברטט , תודה על תשובתך . כן , אני יודעת שזהו אימון אנאירובי וצריך להוסיף אימון אירובי לקבלת תוצאות טובות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נעליים מיוחדות לחיטוב הגוף - תגובה

יעל הראל
    14/06/2012

את הנעל ניתן להשיג במכוני אורתופדיה ובחנויות נעליים וספורט, אני חושבת שהכי חשוב שאת תרגישי איתן נוח ואף טיפ לא באמת יועיל חוץ מהטיפ הזה, מכיוון שלכל אחד/ת מתאימה נעל אחרת בהתאם למהנה כף הרגל שלו ואופן היציבה.חשוב שאם תרגישי עומס בגב או בבירכיים לאחר תקופת מה שאת נועלת אותן, אל תמשיכי לנעול אותן כי הן כנראה לא מתאימות. מנגד, ייתכן ותרגישי טוב ונוח. לקוחה שלי שקנתה נעל כזו טענה שהרגישה ששרירי הישבן והירך האחורית שלה, עבדו יותר. בהצלחה....

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו