התלבטות בין אינגליזינה אפטיקה למאמס אנד פאפס ארמדילו פליפ

מנהל הפורום

קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התלבטות בין אינגליזינה אפטיקה למאמס אנד פאפס ארמדילו פליפ
    נוגה שטרית
    06/12/2018

היי קובי, מתלבטת בין 2 העגלות הנ"ל מבחינת נוחות עבור ההורה, נוחות עבור התינוק, גודל האמבטיה ומשקל העגלה- הארמדילו שוקלת עם הטיולון 10.4 והאניגלזינה 12.5 והאמבטיה לבדה אצל הארמדילו שוקל 4.4 ו האינגלזינה 5.6. דבר נוסף הוא שלאינגליזינה מתחבר רק סל קל שלה שהבנתי שהוא לא עבר מבחני ריסוק ולארמדילו אפשר לחבר בעזרת מתאמים כל מיני סוגי סלקלים. מחפשת עגלה שתשמש גם את הילד הנוכחי וגם הבא אחריו ושתתאים גם לעיר וגם למושב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    07/12/2018

שלום נוגה,

אם את מחפשת נוחות עבור התינוק תאלצי להתפשר על משקל. אי אפשר לייצר מוצר שהוא מרווח (מה שהרבה יותר נח לתינוק, בעיקר בחורף עם לבוש עבה) ושיהיה קל!
    האינגלזינה הרבה יותר מרווחת מהארמדילו, גם באמבטיה וגם בטיולון, הגלגלים יותר גדולים ואיכותיים ולכן לדעתי היא נוחה יותר לניוד ובלימת זעזועים מה שגם מקנה נוחות עדיפה לתינוק לדעתי.
    לאינגלזינה ניתן לחבר רק סלקל אינגלזינה וזה ממש לא נכון שהוא לא עבר מבחני ריסוק, אחרת הוא לא היה יכול להימכר בעולם או בישראל. מה שכן הדירוג שלו לא היה מהטובים ביותר שיש לכן אני הייתי מגדיר אותו כפחות מומלץ.
    אם יש שיקול לחבר סלקל לעגלה אז לדעתי זה החיסרון הגדול של האפטיקה. אם את רוצה עגלה שנותנת את אות יתרונות הייתי ממליץ לבדוק את סלסה 4 של איי.בי.סי דיזיין. המשקל שלה עם טיולון די זהה לאפטיקה, האמבטיה שלה יותר קלה, ניתן לחבר עליה מגוון סלקלים כמו בארמדילו.

ארמדילו היא עגלה שנוחה להורה, יש בה לדעתי פשרות בנוחות התינוק ונוחות הניוד. השיקול שלכם צריך להיות אם אתם יכולים להתמודד עם משקל וקיפול גדול יותר ובתמורה להרוויח נוחות ניוד ונוחות לתינוק. אם לא אז ארמדילו זו אופציה שמעניקה נוחות להורה אמנם עם פשרות בנוחות התינוק והניוד אך לא פשרות קיצוניות מדי. אם הכיוון הוא ארמדילו אז הייתי ממליץ לבדוק גם את בוגבו בי 5 ובייבי בוס טייגר שלדעתי נוחות הרבה יותר בניוד, הטייגר גם יותר מרווחת לתינוק.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

נוגה שטרית
    07/12/2018

תודה על המענה. הסתכלנו על הבוגבו והיה נראה לנו שבגלל הגלגלים היא פחות מתאימה למושב וגם האמבטיה שלה היתה נראית יותר קטנה משל הארמדילו.. אולי אני טועה מה דעתך? . ולגבי הבייבי גוגר גם אליה לא מתחבר אף סלקל. כך נאמר לי בחנות. איזה מבין הסלקלים שמתחברים לארמדילו היית ממליץ? והאם צריך עבורם עיגון נוסף?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    07/12/2018

שלום נוגה,

הכי בטיחותי הוא סייבקס אטון 5, יש 2 אופציות או לחגור אותו עם חגורות בטיחות או לרכוש בנוסף לו בסיס, אז את הבסיס מתקינים באופן חד פעמי ברכב והסלקל מתחבר עליו בהקלקה.
    יחד עם בסיס מדובר בסיפור יקר מאוד.

לגבי הבי, האמבטיה קטנה אך לא בהרבה, למושב היא פחות תתאים. למרות שלדעתי גם הארמדילו לא תצטיין כי אין מערכת קפיצים וגלגלים טובים. לגבי הג'וגר תלוי בדגם, יש דגמים שעליהם מתחבר סלקל ברייטקס.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל לבייבי בוס טייגר

נוגה שטרית
    08/12/2018

טעיתי בשם, התכוונתי שבחנות אמרו לי שאין סלקלים שמתחברים לבייבי בוס טייגר.. האם ידוע לך משהו אחר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/12/2018

שלום נוגה,

מתחברים סלקלים של מספר יצרנים. HBR, Avionaut או ג'ואי. לדעתי המומלץ ביותר הוא ג'ואי I-GEMM

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו