מזרון למיטת תינוק בלי מעכבי בעירה

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• מזרון למיטת תינוק בלי מעכבי בעירה
    אור
    06/02/2019

היי,

הבנתי שבשנה האחרונה שונה התקן שנוגע לחומרים מעכבי בעירה במיטות תינוק.
    האם מומלץ כעת לקנות מזרון בלי מעכבי בעירה כלל?
    האם ישנם מזרונים עם מעכבי בעירה שנחשבים לבטוחים?
    על אילו מזרונים אתה ממליץ?

תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    06/02/2019

שלום אור,

אכן שונה התקן ולכן ההמלצה שלי היא לכוון למזרנים ללא מעכבי בעירה.
    מזרנים מעכבי בעירה מכילים חומר כימי שבעבר משרד הבריאות פירסם אזהרות לגביו. היצרנים ומכון התקנים טוענים שהחומר הנמצא במזרנים הוא בכמות קטנה שלא מסכנת תינוקות, יחד עם זאת שונה התקן ולדעתי זהו צעד מבורך. גם המזרנים שלא מכילים את המעכב עדיין אינם מזרנים דליקים ונותנים בדיוק מה שמזרן עם מעכב בעירה נותן ולכן איני מוצא סיבה לרכוש מזרן עם מעכב בעירה.
    אני בכלל ממליץ על מזרנים נושמים ללא ספוג שגם אינם מכילים מעכבי בעירה לדוגמא: עמינח אימג'ן או בייבי טק מולטיפלואו.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה ועוד שאלה

אור
    12/02/2019

היי קובי,

תודה על התשובה המפורטת!

אשמח להבין עוד משהו - כתבת בתגובתך שמזרן אימג׳ן אינו מכיל מעכבי בעירה, אולם בתשובות קודמות שלך בנושא מהחודשים האחרונים הגבת שכן קיימים במזרן זה מעכבי בעירה אבל בכמות קטנה.

האם היה שינוי במזרן? או שלפי מה שידוע לך גם היום קיימים בו חומרים מעכבי בעירה בכמות קטנה?
    (בשיחה עם עמינח הם טוענים שאין בו חומרים כאלו מאז אפריל 2018)

תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    13/02/2019

שלום אור,

אכן הוא הכיל כמויות מאוד קטנות, איני יודע לומר אם הם שינו זאת. אני מאמין שהאישור של עמינח נכון מכיוון שאכן מאמצע 2018 שינו את דרישות התקן והיה ניתן לשווק מזרנים ללא החומר, לכן אני מניח שאין בו, בעיקר כשעמינח מאשרים זאת.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו