התלבטות בענייני כסאות בטיחות ושאר ילדים

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התלבטות בענייני כסאות בטיחות ושאר ילדים
    אני
    12/02/2019

בוקר טוב קובי!

תאומים עוד רגע בני שנה, ובן 3 גבוה מאוד...
    התאומים בסלקל של צ'יקו, הגדול בנקספיט.
    הגדול, בפעם האחרונה שמדדנו בגובה מטר בדיוק, בטח כבר יותר. האמת - מתחיל ממש להיות צפוף בכסא, מאמינה שלקראת האביב ופחות שכבות לבוש יהיה אולי יותר נוח.
    התאומים לעומת זאת פצפונים, שוקלים 6.5 קילו - יש להם עוד זמן בסלקלים מבחינת המשקל, ומבחינתי כל עוד אפשר שיהיו שם - עדיף.
    אני מבינה שהנקספיט של הגדול מתאים עד גובה 124 ו 30 קילו, אבל כבר מרגיש מאודדד צפוף ומאוד קשה לחגירה. יכול להיות שהחגירה ברצועות הפנימיות טובה עד משקל פחות מ 30 קילו?
    לגבי ההתלבטות - אני תוהה לאיזה כסא בטיחות להעביר את הגדול, כדי שעדיין נחגור אותו ברצועות הפנימיות כמה שיותר.
    מצד שני יש לנו גם בוסטרים בבית - גרקו אפיקס וצ'יקו מייפיט (או מה שבסדרה הזו). יכולים להעביר גם אליהם.
    ולקטנים - אני מניחה שאחד יקבל את הנקספיט, והשני? מה מומלץ?
    הכסף הוא לא שיקול, אם כי במידה ויש שניים מקבילים ואחד זול יותר, לא נתנגד.
    תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    13/02/2019

שלום,

את הגדול ללא ספק אפשר להעביר לבוסטר עם רצועות שגם צר יותר ופחות תופס מקום ברכב. לא הייתי מעביר לאפיקס כי אין לו רצועות למרות שאפשרי לפי החוק.
    לגבי 2 כיסאות ההמלצה שלי היא לנקסטפיט אבל אם רוצים משהו צר יותר יש את צ'יקו מייפיט שטיפה יותר בסיסי מנקסטפיט אבל צר יותר.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני גם בעד בוסטר עם רצועות

אני
    17/02/2019

על מה אתה ממליץ? לא משנה הרוחב כי הוא יושב לבד.
    ואין עניין למחיר.
    מזכירה שהוא גבוה מהרגיל...
    תודה!!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נזכרתי בעוד אופציה

אני
    17/02/2019

יש לנו ברכב של סבתא את הכסא של הגדולה בשביל בן ה 3 כשהוא נוסע שם - אוונפלו סקיור קיד םלטניום.
    אני חושבת שהוא קצת יותר ידידותי בשימוש יומיומי של חגירת הילד עם הרצועות הפנימיות. הכסא צריך להיות בן 3.5
    בהנחה שהוא יותר נוח לשימוש וחגירה - אתה ממליץ עליו במקום הנקספיט ועד שנעבור לבוסטר עם רצועות?
    את הנקספיט נשים אצל סבתא לפעם ב שהוא נוסע איתה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    17/02/2019

שלום,

הסקיור קיד בוסטר מעולה. אם תחליטו ללכת על חדש לדעתי גרקו ארגוס ואחריו נאוטילוס הכי מומלצים.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אנחנו נלך על חדש בכל מקרה

אני
    20/02/2019

פשוט חשבתי לדחות את החדש למתי שהתאומים יזדקקו לצ'יקו נקסטפיט. אבל בגלל שהנקספיט קצת קשה לתפעול יומיומי והסקיורקיד יותר ידידותי, חשבתי בינתיים להחליף ביניהם. שהסקיורקיד יהיה אצלנו והנקספיט אצל סבתא.
    הסקיורקיד זה הכסא בטיחות מגיל שנתיים משולב בוסטר, ואם אני לא טועה אפשרי איתו ברצועות הפנימיות עד 30 קילו? שזה מבחינתי הכי טוב שיכול להיות.
    אז שואלת שוב - אם אנחנו רוצים להיפטר מהנקספיט, מה עדיף - לעבור ישר לגרקו שהצעת או הסקיורקיד עד גיל 3.5-4 ואז הגרקו שהצעת (או מה שיהיה מומלץ יותר).
    תודה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    20/02/2019

שלום,

אני תמיד אומר שאם יש את האופציה לחכות עם הרכישה, בטח כאשר זה קשור למושבי בטיחות, עדיף לחכות כי שיפורים טכנולוגיים בתחום קורים כל הזמן, לכן לדעתי עדיף להשתמש בסקיור קיד כרגע ולהחליף בבוא העת כשתצטרכו.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו