התלבטות בין האויסטר 2 לבין המוצי igo

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התלבטות בין האויסטר 2 לבין המוצי igo
    אליענה אקשטיין
    16/04/2019

אני ובן זוגי גבוהים אני1.78 ובעלי כמעט 1.90
    מאוד מתלבטים בין המוצי איגו לבין האויסטר 2
    אנחנו גרים בדירה עם מעלית ובג׳ די גדול אבל מתלבטת מבחינת נוחות לתינוק ומעבר במקומות צרים , חשוב לי שלא יכאב לי הגב מה תכופות מיותרת
    הבנתי ש מוצי צרה יחסית וכבדה מאוד מצד שני האויסטר טיפה נמוכה
    בנוסף השלדה של האויסטר וגם הקצה של הצליה עשויה ברזל שנראה שעלול להתחמם האם זה מסוכן?
    עזרה בבקשה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    16/04/2019

שלום אליענה,

המוצי לדעתי נוחה יותר בניוד וכמובן שיותר גבוהה. מצד שני היא כבדה יותר והמושב והאמבטיה צרים, לדעתי עגלות בסדר גודל של משקל כבד אמורות לפצות באמבטיה וטיולון מרווחים אך במוצי זה בעיקר בשל העיצוב. האויסטר הרבה יותר גדולה לאחר הקיפול יחד עם טיולון, גם עם יש תא מטען גדול אני ממליץ לבדוק. בחו"ל כבר משווקת האויסטר 3 שפתרה המון מהחסרונות של ה-2.

הייתי ממליץ לבדוק את איי.בי.סי דיזיין סלסה שעונה לדרישות שלך הרבה יותר טוב, היא גובהה כמו המוצי, מרווחת גם יותר מהאויסטר, במשקל של האויסטר והקיפול קומפקטי יותר משני הדגמים. החיסרון היחיד הוא שלדה טיפה יותר רוחבה אך עדיין עוברת בכל המעברים ללא בעיה.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו