השלמת חלק- סלסה לעגלה

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• השלמת חלק- סלסה לעגלה
    לין
    22/04/2019

היי,
    רכשנו לפני כ9 חודשים עגלת סלסה אי בי סי דיזיין בהמלצתך, אנחנו סופר מרוצים ממנה מכל הבחינות אז תודה (:
    לצערי אתמול מישהו שלא מנוסה עם העגלה פתח אותה בכח ושבר את הקפיץ ששומר עליה נעולה במצב מקופל.
    1. האם אפשר להזמין את החלק מתוקף האחריות או באופן פרטי?
    2. האם זה פוגע בבטיחות העגלה?

תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    22/04/2019

שלום לין,

1. אין בעיה לקבל את החלק, אמנם אין אחריות על שבר אך אנו מתקנים ללא עלות.
    2. זה לא פוגע בבטיחות. אין דרישה של אף מכון תקנים לנעילה, היצרנים מוסיפים לנוחות ההורה בהרמה לרכב. אני אישית מעדיף עגלות ללא נועל כי זה לא נורא להרים לרכב עגלה לא נעולה עם תופסים בנקודה הנכונה והיתרון שהפתיחה הרבה יותר מהירה ונוחה.

אפשר ליצור קשר בטלפון של איי.בי.סי דיזיין. הטלפון באתר, כאן איני יכול לפרסם טלפונים.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אם כך אני מבינה שהוא עשה לי טובה בעצם כשהוא שבר את זה ;) תודה רבה!

לין
    23/04/2019

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/04/2019

שלום לין,

לדעתי כן אבל בכל מקרה יש לך שירות ואחריות במידה ותרצו שיסודר. לפנות אלינו דרך האתר או הפייסבוק אל ABC DESIGN

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו