אויסטר זירו או סייבקס מיוס?

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• אויסטר זירו או סייבקס מיוס?
    שירה
    24/04/2019

שלום קובי ותודה על הפורום הנפלא הזה :)

בחיפושים אחר עגלה גיבשתי 2 פרמטרים שהכי חשובים לי הם משקל ונוחות. אני בחורה קטנת מימדים + אצטרך לנסוע הרבה ברכב עם התינוק ושיקולים אלו מובילים את בחירותיי לצד הנוחות לתינוק.
    האויסטר מבחינתי לוקחת בפרמטר הכי חשוב שהוא המשקל. בנוסף, הגב שלה יותר קשיח והטיולון מרווח ונראה עמיד יותר מאשר זה של המיוס (שעשוי מרשת). נראה לי שהאויסטר חזקה יותר מהמיוס ותוכל להחזיק איתנו לאורך שנים.
    מצד שני, הטיולון של המיוס דו כיווני וזה היתרון היחידי שלה בעיניי.
    אשמח לשמוע את חוות דעתך בנושא ועוד שיקולים, יתרונות וחסרונות שלא חשבתי עליהם.

תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    24/04/2019

שלום שירה,

אכן היתרון המרכזי של המיוס הוא טיולון דו כיווני! לדעתי האישית דבר שלא הייתי מוותר עליו.
    בנוסף בקיפול יש למיוס יתרון גדול מכיוון שבגמר הקיפול הבד מכונס כלפי פנים בעוד שבאויסטר הכל כלפי חוץ, דבר שגורם לבד להתלכלך ולהשתפשף. שינוי המצבים בטיולון עם לחצן, לדעתי מנגנון הרבה יותר נח.
    האויסטר נוחה יותר לניוד לדעתי, קלה יותר, הגב אכן יותר טוב לדעתי.
    את צריכה להחליט אילו מהיתרונות שציינתי חשובים לכם יותר.

כמוכן הייתי ממליץ לבדוק את בייבי בוס טייגר, היא שוקלת כמו המיוס, יש לה גב קשיח, נוחה לניוד כמו האויסטר, הטיולון דו כיווני, הקיפול נח ודומה לאויסטר רק שהבד מכונס כלפי פנים.
    לדעתי סוג של שילוב היתרונות של 2 העגלות שציינת.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו