עגלות מגיל לידה- בירור

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• עגלות מגיל לידה- בירור
    ניצן
    11/07/2019

היי קובי,
    אשמח אם תוכל להגיד את דעתך על אינגליזינה טרילוגי לעומת סייבקס אייריס ומיוס, מבחינת יציבות / חווית התינוק / קיפול או כל פרמטר שנראה לך ראוי לציון :)
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עוד כמה דברים...

ניצן
    12/07/2019

ועוד כמה דברים....
    מה שאהבתי יותר בטרילוגי זה את האמבטיה והריפוד בב ובטיולון, נראה לי יותר מוקפד ושיותר חשבו שם על התינוק - אני לא בטוחה כמה בפועל זה נכון.
    מבחינת הניוד - (אולי צריך לצייו שאני גרה באיזור עם הרבה עליות וירידות) הגלגלים האחוריים שלה יותר גדולים משל המיוס מצד שני היא יותר כבדה ככה שלבלגים יש יותר מה לסחוב

הסתכלתי גם על הבוגבו בי - לא ככ ראיתי את האיכות המובטחת - אני מפספסת משהו?

ועל הפג בוק פלוס - שאהבתי מאוד, אבל מבחינה בטיחותית אני מפחדת שבעליות ובירידות היא תסחב אותי ולא להפך :)

תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    12/07/2019

שלום ניצן,

אני פחות ממליץ על האייריס, בעיקר בגלל שלטיולון אין זווית שכיבה ישרה.

הטרילוג'י מיוצרת באיטליה ולכן שמת לב לאיכות ובעיקר לאיכות הבדים. יחד עם זאת בכל אמבטיה ניתן לשים סדין אמבטיה 100% כותנה או מבמבוק ולטיולון להוסיף מזרן/ריפודית אשר מציעים בדים יותר איכותיים ונעימים (זאת בגלל שהעגלות צריכות לעמוד בתקנים מסוימים ולכן אינן יכולות להיות עם 100% כותנה). הטרילוג'י מציעה אמבטיה גדולה ומרווחת יותר וכך גם הטיולון. הסל אינו נגיש ולדעתי יכולת הניוד שלה פחות טובה משל המיוס, זאת בגלל מבנה השלדה (ולא שלמיוס יש איכות ניוד מדהימה לדעתי). זה יתבטא בעיקר בפניות ימינה/שמאלה פחות בהליכה ישרה וגם יורגש בעליה וירידה ממדרכה (כך גם במיוס).
    לטיולון יש תמיכת גב קשיחה חלקית, במיוס אין (הגב עשוי מרשת כמו כיסא משרדי). המיוס קלה יותר, טיפה יותר קומפקטית ולדעתי ברוב הרכבים יותר נוחה להכנסה. למיוס מתחבר סלקל סייבקס אשר משמעותית יותר בטיחותי משל אינגלזינה.

לגבי הבוק, היא נוחה יותר לניוד מהמיוס והטרילוג'י באופן משמעותי, בעיקר עם שלדת S והיא ממש לא תסחוב אותך. היא כן כבדה יותר מהשתיים האחרות ויותר גודלה בקיפול. המושב מציע תמיכה קשיחה מלאה.

לגבי בי, מסכים חלקית, לדעתי היא מאוד איכותית (האמבטיה פחות), המושב מציע כמו בפג תמיכה קשיחה מלאה. אני כן מסכים שמשלמים לא מעט על המותג. בניוד היא טובה מהמיוס ולכן בינה למיוס אני ממליץ יותר עליה

ממליץ גם לבדוק את בייבי בוס טייגר, לדעתי עונה היטב להרבה מהדרישות, משקל קל, קיפול קטן, מושב כמו של פג עם תמיכה קשיחה, נוחות ניוד שלדעתי טובה מכל העגלות שציינו בזכות משקל קל (כמו של המיוס).

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• Cyber iris m air

ניצן
    14/07/2019

תודה על התשובה המפורטת

לפי הפרסומים לiris m air יש זווית שכיבה של 165 - לא נחשב זווית שכיבה או שהפירסומים מטעים?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    14/07/2019

שלום ניצן,

זו אכן זווית השכיבה של הגב אך בדגם הזה המושב (אזור הישבן) מוטה כלפי מעלה, לכן זו לא זווית שטוחה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו