התלבטות בין עגלות - בירור

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התלבטות בין עגלות - בירור
    מוריה
    24/08/2019

היי... רציתי להתייעץ לגבי 3 עגלות. גואי כרום הסיטי מיני וטאי טאי איזה מביניהן המומלצת ביותר? חשוב לי לציין שסוג הבד חשוב לי שיהיה איכותי שיהיה גבוה ושיהיה נוח לעלות לאוטובוס מבחינת משקל. ואולי יש עגלה אחרת יותר מומלצת? אשמח לחוות דעת.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    24/08/2019

שלום מוריה,

הנטיה שלי להמליץ על הכרום מהסיבה שהיא היחידה עם טיולון דו כיווני, כלומר התינוק יכול להיות מולכם. לדעתי ולפי מחקרים יש לזה חשיבות עצומה שהתינוק יהיה מולכם עד גיל שנה+.

מבין ה-3 הטאיטאי הכי קלה. גם הטאיטאי וגם הכרום מתקפלות כאשר הבד מכונס כלפי פנים בעוד שהג'וגר כלפי חוץ ולכן הרבה יותר יעילות לתחבורה ציבורית מבחינה של שמירה על בדי העגלה והסטריליות.

לגבי המלצות נוספות, תלוי מה התקציב.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התקציב עד 2000

מוריה
    24/08/2019

קודם כל תודה רבה על המענה המהיר!!!
    עגלות בטווח המחירים עד 2000 זה הכיוון. הבנתי לפי תגובות נוספות שלך שהגואי כרום גבוה יותר מהסולה 2 שגם התעניינתי בה . הטאי טאי משכה את תשומת ליבי למרות שאני מאוד מעוניינת בעגלה דו כיוונית אבל אין משהו שהוא מושלם.. עגלה עם גגון ארוך עמיד לגשם קלה גבוה ועם פגוש ומנח לרגליים עם בדים נושמים ושתהיה אפשרות מצב שכיבה 180.. הכי קרוב לזה זה הגואי כרום אבל אני רוצה לבדוק אפשרויות נוספות.
    לגבי עגלות סירקל ראבנה וספורטליין סיילו גם ראיתי שהמלצת האם יש מצב שכיבה 180 מעלות? ולגבי כל מה שציינתי האם הן עונות על הקריטריונים מה הכי קרוב לענות על כל הדרישות? במיוחד על הדגש שיהיה נוח לנסיעה באוטובוס.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/08/2019

שלום מוריה,

לדעתי לדרישות שלך הראבנה פחות תתאים.
    הסיילו כן יכולה להתאים כי היא נותנת אל היתרון של בייבי ג'וגר בנוחות הקיפול, במשקל היא מעל הטאיטאי וטיפה מעל הג'וגר, די זהה לכרום. מכיוון שיש לה טיולון דו כיווני הייתי ממליץ לבודק אותה או את הכרום.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו