התלבטות בין 2 עגלות

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התלבטות בין 2 עגלות
    ענבר
    07/10/2019

היי, אני מחפשת עגלה עם אמבטיה וטיולון.
    חשוב לי :
    1. שהיא תהיה קלת משקל
    2. צילון גדול
    3. טיולון רחב
    4. לא מגושמת בקיפול, עם אפשרות נשיאה (קומה 3 בלי מעלית)
    וכמובן עלויות לא בשמיים
    2 הדגמים שאני מתלבטת עליהם הם איגל אונו של איזי בייבי שהיא מעולה מבחינת משקל אבל אני לא רואה עליה הרבה המלצות, או סיטי תור לוקס של בייבי ג'וגר (שהחברה אמינה אבל היא קצת יותר כבדה... תודה רבה!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    07/10/2019

שלום ענבר,

1. שתי העגלות קלות האיגל קלה יותר בערך בקילו.
    2. לשתיהן גגון יחסית גדול.
    3. לאיגל טיולון רחב יותר.
    4. האיגל פחות מגושמת בקיפול ובעיקר בפתיחה, את הג'וגר לדעתי מאוד מסורבל לפתוח לאחר הקיפול.

לגבי איגל, אכן קשה למצוא מידע, לדעתי החסרון המרכזי שלה (ובעצם גם של הג'וגר) זה גלגלים קטנים מאוד, יכולת הניוד לא תהיה טובה לדעתי, בעיקר ככל שהדרך תהיה יותר משובשת.
    לדעתי זה פרמטר לא פחות חשוב מהמשקל כי רוב הזמן דוחפים את העגלה ושיש גלגלים קטנים זה מצריך מאמץ רב יותר.

לדעתי מבין השתיים האיגל יותר מוצלחת אם כי אני לא חובב של אף אחת מהן.

הייתי ממליץ לבדוק את בייבי בוס טייגר שדומה לאיגל ביתרונות אבל מציעה גלגלים יותר גדולים ולכן הרבה יותר נוחה לניוד. הטיולון כמו בג'וגר עם גב יצוק מפלסטיק (שבאיגל אין). גגון יותר גדול מהאיגל או הג'וגר. במשקל היא כמו הג'וגר. אין לה רצועת נשיאה (יש לה הכנה אבל אנחנו לא מביאים לה כי זה בעייתי מול מכון התקנים).
    עוד חודש וחצי יגיע דגם עם גלגלים יותר קטנים משל טייגר ויותר גדולים משל איגל ואז המשקל יהיה יותר קרוב לזה של האיגל (טיפה יותר כבדה). גם בו הטיולון יהיה גם גב יצוק.
    חשוב לציין שבטייגר או בדגם שיגיע הגלגלים פאנומטיים, אלו הגלגלים הכי איכותיים שיש לעגלות תינוק.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה!! עזרת מאוד

ענבר
    08/10/2019

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו