מחפשת עגלה גבוהה לתינוק

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• מחפשת עגלה גבוהה לתינוק
    אביגיל
    31/10/2019

שלום קובי,
    אשמח להמלצות על עגלה.
    חשוב לי שתהיה:
    - גבוהה (בעלי ואני יחסית גבוהים מהממוצע)
    - קלה לקיפול (אמבטיה מתקפלת זה יתרון!)
    - שיהיה אפשר לחבר אליה סלקל
    - יציבה (לא טנק, אבל משהו שלא יפול אם נשים עליה תיק עגלה גדול)
    תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    31/10/2019

שלום אביגיל,

אין הרבה עגלות גבוהות בשוק.
    מימה וסטוקי גבוהות ואני פחות ממליץ עליהן כי הטיולון לא נשכב למצב ישר.
    סלסה של איי.בי.סי דיזיין עונה מעולה לדרישות: גבוהה, נוחה לניוד, נוחה לקיפול וגדול סביר, ניתן לחבר סלקל, יציבה אבל עדיין המשקל לא סופר כבד. האמבטיה ניתנת לקיפול בגמר השימוש כמו שניתן לעשות בהרבה עגלות.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה נוספת

אביגיל
    31/10/2019

תודה רבה על התשובה המהירה,
    אשמח לדעת אם צריך סלקל של אותה חברה או שניתן לחבר עוד סוגים של סלקלים לסלסה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    02/11/2019

שלום אביגיל,

ממש לא חובה של אותה חברה. יש מתאמים ועל אותם מתאמים מתחברים סלקלים של סייבקס, ג'ואי או מקסי קוזי. 3 חברות מובילות בתחום הבטיחות ובעיקר בתחום הסלקלים.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ועוד שאלה

אביגיל
    02/11/2019

תודה רבה!
    רציתי לשמוע את דעתך על עגלת פלי קונקשיין.. זו עגלה חדשה ולא מצאתי חוות דעת עליה באינטרנט. השאלה אם היא מתאימה לדרישות שכתבתי בהודעה הראשונה ואם היא אמינה.
    תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    03/11/2019

שלום אביגיל,

היא לא מהגבוהות, בטח שלא בטיולון. היא יחסית קלה וקלה לקיפול. אני פחות ממליץ כי:
    1. הטיולון חד כיווני, לדעתי ולפי מחקרים רצוי שהתינוק יהיה מול ההורים עד גיל שנה + ולכן אני תמיד ממליץ על עגלות שבהן הטיולון דו כיווני.
    2. שינוי המצבים מתבצע עם שרוך, לדעתי מנגנון פחות נוח לתפעול ועם בלאי גבוה יותר.
    3. בגמר הקיפול כל הבדים חשופים כלפי חוץ משני הכיוונים, כלומר איך שלא יניחו אותה ברכב צד אחד של הבד יתלכלך או ישתפשף.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• וזה כל החסרונות?

סיון
    03/11/2019

בהנחה שאני מוכנה להתפשר על טיולון חד כיווני
    ושלא מפריע לי השרוך והקיפול קלפי חוץ-רגילה לבייבי ג'וגר-ומעולם לא עשה בעיות..

אז כן ממליץ?
    או שיש לה עוד בעיות?

איך המעבר בין הטיולון לאמבטיה?
    אפשר להחליף בינהם בקלות?

ואיך העמידות והאיכות?

מתחברת לסלקל סייבקס?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    03/11/2019

שלום סיוון,

היא די זהה לג'וגר ביתרונות ובחסרונות.
    ההחלפה כמו בג'וגר טיפה מסורבלת ולא כלכך בקלות כי צריך להרכיב את הבד על השלדה, זה לא מושב שמתחבר כמו בעגלות דו כיווניות.
    לגבי עמידות/איכות, קשה לי לענות כי היא חדשה מאוד בארץ, כמוכן היא נמכרת במספרים נמוכים כך שקשה לתת חוות דעת כזו נכון להיום.
    אם יש לך זמן אולי שווה לחכות לסיטי מיני 2 שמגיעה עם מעט שינויים, כרגע אני לא יודע מתי בארץ (בארה"ב הושקה לפני מספר חודשים), אפשר לברר מול היבואן דוורון.
    לגבי סייבקס, ניתן לחבר, יש לרכוש מתאם בנפרד.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם עגלת קונקורד עונה על הדרישות?

אביגיל
    05/11/2019

אשמח לשמוע את דעתך על עגלת קונקורד, האם היא עונה על מה שכתבתי בהודעה הראשונה ובהשוואה לסלסה, מה עדיף לדעתך?
    תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    05/11/2019

שלום אביגיל,

לדעתי לא, עגלה שנחלה כישלון בארץ ובאירופה. אין לה יבואן מעל לשנה משמע יהיה בעיה לקבל שירות עליה.
    מעבר לזה שהיא כבר מיושנת, גם בתקופתה האמבטיה הייתה לא מוצלחת ומתנדנדת, הטיולון לא נשכב למצב ישר, הקיפול היה יחסית מסורב ולכן אני פחות ממליץ.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו