התייעצות לגבי עגלת סלסה

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התייעצות לגבי עגלת סלסה
    חן
    08/12/2019

היי קובי אשמח לשמוע את חוות דעתך על עגלת סלסה 4 דיימונד ספיישל אדישן רוז גולד החדשה
    תודה רבה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    08/12/2019

שלום חן,

אם לא קראת את הביו שלי אז גילו נאות, אני מייבא את המותג לארץ.
    לגבי ספיישל אדישן, חשוב להדגיש שאין הבדל בינה לבין הגרסאות הרגילו אשר זולות יותר ואין הבדלים טכניים אל רק עיצוביים.

לגבי הדגם: לדעתי הסלסה היא אחת העגלות הכי טובות שאפשר לרכוש אם המחשבה היא על התינוק!
    מדובר בעגלה עם אמבטיה סופר מרווחת, עם מזרן עבה וגגון ענק + רשת איוורור, כלומר המחשבה נטו על נוחות התינוק גם בפרטים הקטנים.
    גם הטיולון רחב מהממוצע עם גגון ענק. גם האמבטיה והטיולון גבוהים מה שנוח לכם כשמכניסים את התינוק (פחות או לא צריך להתוכפף), גם התינוק גבוה מעל פליטות מזהמים של רכבים עם שדה ראיה טוב יותר.
    השלדה עם סל ענק, גלגלים גדולים ומערכת קפיצים ייחודית שאין באף עגלה ולכן יכולת הניוד מדהימה גם בדרך משובשת.

צריך לקחת בחשבון שהיא כבדה מהממוצע וטיפה גדולה לאחר הקיפול, יחד עם זאת נכנסת ברוב המוחלט של הרכבים. אם יש מעלית או גרים בקומת קרקע עניין המשקל לדעתי, פחות רלוונטי מכיוון שההרמה תהיה רק לרכב עניין של מספר שניות.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה ושאלה קטנה

חן
    09/12/2019

האם לדעתך קיים פער בינה לבין הסייבקס פריאם מבחינה מכנית? מתלבטת בין שתיהן..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    10/12/2019

שלום חן,

אני לא חושב, לדעתי הסלסה מתעלה על הפריאם בהמון דברים וזולה משמעותית. הפריאם בעיקר מעוצבת, יש לה רשת נוספת באמבטיה 2 לעומת 1 בסלסה. מעבר לכך אני לא רואה יתרונות.
    שתיהן עגלות גדולות והיתרון שלהן הוא המרווח הפנימי לתינוק, נוחות הניוד ובסלסה גם בלימת זעזועים שבעגלות קלילות זה לא באותה הרמה.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו