מזרן איכותי למיטת תינוק בטווח מחירים מוזל

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• מזרן איכותי למיטת תינוק בטווח מחירים מוזל
    alin
    21/03/2020

שלום קובי,
    ראיתי שהמלצת על מזרן של ביביי טק ומזרן 360 שנמכר בלעדית בשילב.
    אך לצערי המחירים שלהם מאוד גבוהים בשבילנו, הבן שלי בן חצי שנה וכרגע יש לו מזרן שירשנו כעת אני רוצה לקנות לו מזרן חדש ואיכותי.
    האם יש מזרנים טובים גם בטווח מחירים 500-800?
    תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    23/03/2020

שלום אלין,

בטווחים האלו אין מזרן נושם אך יש מזרנים דו צדיים.
    אין לי המלצה על משהו ספציפי רק ללכת על מזרן ש:
    1. יש לו תו תקן, אם לא בטוחים אפשר לבדוק מול מכון התקנים שלדגם הספציפי שתרצו לרכוש קיים.
    2. לרכוש מזרן שהספוג שלא בצבע כחול ולא ירוק.
    3. כשמצאתם מזרנים שיש בהם את סעיפי 1+2 לרכוש את הזול ביותר כי אין ממש הבדל (היקרים מציעים שכבה רכה של ויסקו או לטקס, לדעתי מיותר לגילאים צעירים ואת ההשקעה בכאלו מזרנים הייתי עושה במזרן נוער).

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה

alin
    23/03/2020

תודה רבה על התשובה המפורטת!!
    יש לי עוד שאלה בנושא כמה זה חשוב שיהיה מזרן נושם? זה באמת יעיל ובטיחותי לתינוקות שישנים על הבטן?
    הבן שלי ישן על הצד ולפעמים מסתובב על הבטן וזה מלחיץ אותי לפעמים השאלה האם עם מזרן נושם באמת יעיל במצבים של שינה על הבטן?
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/03/2020

שלום אלין,

ראשית, עד גיל שנה להשכיב רק על הגב. מה שציינת זו בדיוק הבעיה, תינוקות יכולים מגיל 3 חודשים להתהפך לבד על הבטן, הבעיה הגדולה שהראש שלהם כבד מהגוף ולכן בשכיבה על הבטן הראש יכול לשקוע במזרן רך, לכן יש במזרן הדו צדדי שכיבה קשיחה שמונעת זאת והיעילות של דו צדדי ונושם זהה בנושא הזה.
    היתרון של נושם על דו צדדי שהוא יותר רך ולכן יותר נעים לשינה לחלק מהתינוקות. בנוסף הוא יעיל אם תינוק פולט, הנוזל מחלחל מטה בעוד בדו צדדי נשאר ויש סיכוי שהתינוק יבלע.
    בשינה על הגב אם השמיכה עולה מעל לראש, במזרן נושם יכנס אוויר גם מלמטה. בחורף שמחממים את החדר, מזרן נושם מונע חימום יתר.
    בתקופה שהילדים שלי היו תינוקות מזרנים נושמים לא היו נפוצים ולכן השתמשנו במזרן דו צדדי, כפי שציינתי את העבודה הוא עושה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

alin
    24/03/2020

תודה רבה!!! אין על התשובות שלך תודה!
    עזרת לי מאוד

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• משהו נוסף

Alin
    26/03/2020

שלום קובי,
    במשך למה שענית לי חיפשתי מזרונים נושמים וראיתי שיש הרבה סוגים של מזרונים נושמים בבייבי טק במחירים יותר זולים.
    לא הבנתי מה ההבדל בין המולטיפלאו לאחרים? שניהם נושמים האם יש הבדל משמעותי גם באיכות?
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    29/03/2020

שלום אלין,

חשוב לציין שחנויות מגדירות כל מזרן עם בד רשתי כמזרן נושם, דבר שאינו נכון! מזרן נושם הוא מזרן ללא ספוג, מזרן נושם מאפשר מעבר אוויר חופשי בתוכו, דבר שמזרן עם ספוג אינו יכול לעשות. ככל שידוע לי בשוק קיימים 3 דגמים עם תו תקן או אישור מכון התקנים והם:
    נומו, אימג'ן של שילב ובייבי טק מולטיפלואו.
    יש דגמים נוספים בשוק שלדעתי אין להם תו תקן או אישור מכון התקנים, הדרך הכי טובה לוודא את עניין התקנים זה לבדוק מול מכון התקנים לפי שם היצרן והדגם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו