טיולון טאי טאי או horizon של סילבר קרוס - מה עדיף?

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• טיולון טאי טאי או horizon של סילבר קרוס - מה עדיף?
    גפן
    15/09/2020

הבן שלי בן ארבעה חודשים בעל גוף גדול, כרגע נמצא באמבטיה שכבר קטנה עליו.
    משיטוט בפורום אני רואה שאתה ממליץ בחום על טיולון שיכול להיות עם פנים להורה, לצערי הרב בודדים הטיולונים שיכולים להיות בשני הכיוונים אז אני מחפשת פתרון.
    ראיתי את ההוריזון של סילבר קרוס שיכולה להיות עם פנים להורה אבל אני לא מוצאת עליה כ"כ מידע רק ראיתי שהיא קצת כבדה (11 קילו)
    לעומתה הטאי הטאי (מגיל חצי שנה אבל לאור המצב אני אוכל לחכות מכיוון שכרגע גם ככה בקושי יוצאים) קלה אבל לא עם פנים להורה.
    האם יש עגלה/ טיולון נוסף שהוא קל, נוסע מצוין (גרים בקיבוץ), נוח לתינוק, נשכב שכיבה מלאה ומתקפל בקלות.
    חוץ מהבוגבו לא ראיתי עגלה שעונה על הנתונים ונמכרת ללא אמבטיה...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    15/09/2020

שלום גפן,

אכן אין יותר מדי טיולונים דו כיווניים. רובם הם חלק מעגלה וגם אם נרכוש ללא האמבטיה המחיר יהיה יקר. הבוגבו בי בהחלט אופציה אבל נורא יקרה. בקרוב תצא בי 6 (בעוד כחודש) אולי מחירי הבי5 ירדו בחודש הקרוב. קשה לי לדעת.
    הטאיטאי מעולה רק חד כיווני. סה"כ נותן תמורה טובה למחיר. אין לא קפיצים מאחור כך בדרך משבושת לתינוק יהיה פחות נוח לדעתי.
    לגבי ההורייזן זו עגלה לכל דבר ולכן יש את היתרונות של מרווח פנימי, טיולון דו כיווני מרופד טוב ומרווח אבל המשקל כבד, הקיפול גדול ומניסיוני כל מי שרוכש עגלה כזו ירכוש בהמשך עוד טיולון.

אפשר גם לבדוק את בייבי בוס בובקט 2 וספורטליין XT. שתיהן נמכרות עם אמבטיה במחיר של 2490 לפני הנחות. לאחר הנחות המחיר יהיה קרוב למחיר ההורייזן כך שלמרות האמבטיה המחיר לא יהיה גבוה וזול משמעותית מבוגבו בי. שתיהן נוחות לתפעול וקיפול, יתאימו לדרך של קיבוץ (הבובקט גם מאוד קלה, כמעט במשקל של טאיטאי). גם בהן יש סיכוי שתרכוש טיולון בהמשך אבל הן יותר פרקטיות מהסילבר קרוב.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה שאלת המשך

גפן
    16/09/2020

אני רואה שכל הטיולונים הקלים והקטנים, הם עירוניים בעלי גלגלים קטנים, זה אומר שלכולם יהיה קשה בדרכים משובשות?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/09/2020

שלום גפן,

צריך לקחת בחשבון שכדי לייצר מוצר קל צריך לצמצם ככל שאפשר דברים ולכן הגלגלים קטנים, הקפיצים קטנים עד לא קיימים, השלדה דקה, מושב צר/קצר וכו'.
    לצערי כל אלו משפיעים על נוחות הניוד ובדרך משובשת יהיה קשה להתנייד אלא אם יש קפיצים שמפצים כמו בבוגבו בי לדוגמא, יש דרכים משובשות בהן היא עוד מתפקדת (כמובן שגם זה עד גבול מסוים).
    כדי לקבל לפחות קצה של הדמיה איך העגלה/טיולון יתפקדו בחיים האמיתיים אני תמיד ממליץ לשים משקל של 12 ק"ג (זה משקל של תינוק באזור גיל שנה/שנה+) ולטייל עם העגלה/טיולון בחנות ומחוצה לה. כך מקבלים תמונה על כושר ויכולת הניוד. בסגר לצערי הדבר לא יתאפשר אבל היות וגם אין יכולת לטייל אפשר להמתין עם הבדיקות כמה שבועות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו