עגלת בייבי בוס היכן ניתן להתרשם לפני קניה?

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• עגלת בייבי בוס היכן ניתן להתרשם לפני קניה?
    ברי
    26/09/2020

שלום יש לי כמה שאלות לגבי עגלת בייבי בוס?
    1. היכן ניתן לראות את העגלה פיזית ולהתנסות בה בסניף שקרוב לנתניה(בעגליס כתוב שהמלאי אזל)
    2. אני צריכה ללדת באוקטובר, במידה ואני עושה הזמנה זה יגיע עד הלידה?
    3. מה ההבדל בין הטייגר לבין הבובקט? האם שתיהן יכולות להיכנס לבגאז קטן (יונדאי i10) ?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    26/09/2020

שלום ברי,

1. בעגליס דגם הטייגר אזל אך יש בובקט. כרגע הם הכי קרובים לנתניה. לא רחוק מהם יש את מקס בייבי בצומת ירקונים פתח תקווה, שם מוצגים שני הדגמים. כרגע רק הבובקט זמינה לרכישה.
    2. לגבי זמינות הטייגר. יש קונטיינר שנכנס לנמל ביום ג'. ברגיל תוך יומיים/שלושה זה כבר אצלנו. כעת עם סגר וסוכות באופק קשה לומר מתי. אני רוצה להאמין שעד ה10/10 זה כבר יהיה זמין בחנויות. מה בקונטיינר: דגם הטייגר ובובקט בגוון צבעים. כרגע הבובקט שנותרו רק באפור.

3. לגבי הבדלים: האמבטיה, הטיולון והתפעול זהים לחלוטין. הטייגר מגיעה עם גלגלים אחוריים גדולים יותר עם קפיצים יותר גדולים ושלדה יותר מעובה ולכן מתאימה לדרך משובשת מאוד. כמוכן סל החפצים מעט יותר גדול.
    מצד שני הבובקט יותר קלה בחצי ק"ג, רוחב השלדה צר יותר והיא זולה יותר. שתיהן מאוד קומפקטיות ונכנסות גם בi10

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו