עגלה לניו בורן שהיא גם טיולון

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• עגלה לניו בורן שהיא גם טיולון
    אורית
    21/10/2020

מחפשת המלצה לעגלת ניו בורן שתשמש אותנו גם כ טיולון לטווח ארוך ושלא נצטרך לקנות חדש לאחר תקופה.
    תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    21/10/2020

שלום אורית,

אני לא ממליץ לקחת את השיקול של שימוש מלא ל-3 שנים ברכישת עגלה. אני מכיר לא מעט הורים שבגלל השיקול הזה רכשו עגלה שלא נוחה לתינוק ובסוף רכשו עגלה נוספת. כמוכן 90% מההורים בסופו של דבר ירכשו טיולון כאשר הסיבות לכך הן: הטיולונים שוקלים כמחצית או פחות מעגלות, יותר קומפקטיים, לרוב נמכרים במחירים ממש זולים כך שזו לא הוצא רצינית, הורים רבים מעדיפים לחרוש ולהאכיל בטיולון זול ולשמר את העגלה לתינוק הבא. אני מסכים מאוד עם העניין שאם כבר לרכוש טיולון אז שיהיה בשלב מאוחר ככל הניתן כי בכל זאת, עגלות תינוקות יותר נוחות לתינוקות מאשר טיולונים.
    בנוסף, אני ממליץ לרכוש עגלה דו כיוונית לתינוק. לדעתי ולפי מחקרים יש חשיבות עצומה לכך שתינוקות יהיו מול ההורה עד גיל שנה +
    וכמו שרשמתי, זו עוד סיבה למה אני ממליץ לרכוש טיולון ככל שיותר מאוחר.

לדעתי עגלות כמו בוגבו בי, סייבקס מיוס, בייבי בוס טייגר או בובקט, איזי ווקר צ'ארלי יכולות לשרת עד גיל 3 מכיוון שהן יחסית קלות (באזורים של 8-10 ק"ג, לצורך העניין טיולון קל שוקל סביב 5-6 ק"ג), יותר קומפקטיות מעגלות ממוצעות ולכן יש לא מעט הורים שמשתמשים בהם ללא רכישת טיולון נוסף או רוכשים טיולון ממש בסיסי שיהיה זרוק באוטו.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו