כיסוי מזרן מתאים למזרן אימג׳ן

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• כיסוי מזרן מתאים למזרן אימג׳ן
    ענת
    25/10/2020

שלום,
    אני מתלבטת בנוגע לכיסוי מזרן מתאים למזרן אימג׳ן (להגנה על המזרן). בשילב הציעו לי שעוונית אבל אני מניחה שזה מבטל את התכונה הנושמת של המזרן. במה כדאי להשתמש?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    25/10/2020

שלום ענת,

כל שעוונית תבטל את היתרון. יש אמנם שעווניות קטנות רק לאזור הרגליים אבל, אי אפשר לדעת אם התינוק יזוז בלילה. ברוב המוחלט של המקרים השתן נשאר בחיתול ולא זולג החוצה. מבחינת פליטות אפשר לשים סדיניות מעל לסדין, הן לא יבטלו את עניין מעבר האוויר וימנעו מהוזל להגיע למזרן.
    בגדול היתרון של האימג'ן שאם כבר עבר נוזל את הסדין אז הוא מחלחל מטה ולכן לא נשאר בשכבה העליונה של המזרן. היתרון השני שהוא רחיץ, כלומר אפשר לשטוף אותו והוא מתייבש תוך דקות ספורות.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסוי מזרן מתאים למזרן אימג׳ן

ענת
    25/10/2020

התינוק (בן חצי שנה) מתהפך במהלך הלילה לצד ולבטן, כך שכן קורה ששתן דולף מהחיתול.
    יש המלצות לפתרון בטיחותי להגנה על המזרן?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/10/2020

שלום ענת,

הבנתי. לצערי אין כי כל הפתרונות יאטמו את מעבר האוויר בדרך כזו או אחרת.
    הפתרון הנוסף זה רק לשטוף אותו.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו