מזרן למיטת תינוק מה הכי מומלץ?

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• מזרן למיטת תינוק מה הכי מומלץ?
    שני
    26/10/2020

היי,
    יש לי מזרן אימג'ן למיטת תינוק בבית ואני רוצה לרכוש אחד נוסף שיהיה אצל ההורים. ראיתי שמולטיפלואו של בייביטק זול יותר.
    קצת קשה לי להגיע פיזית לחנות ולבדוק אותו- ידוע לך מה ההבדל ביניהם?
    כמו כן, האם יש אופציות זולות יותר, ללא מעכבי בעירה וחומרים מזיקים?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    26/10/2020

שלום שני,

המולטיפלואו מאוד דומה לאימג'ן אין יותר מדי הבדלים.
    כל המזרנים עם ספוג כחול הם ללא מעכבי בעירה כך שכיום אין חשש גם מלרכוש מזרן בסיסי. כמובן שהם לא יעילים כמו מזרן נושם אבל כאלו דו צדדיים יהיו יעילים בטיחותית כמעט כמו מזרן נושם.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מזרן- שאלה נוספת.

שני
    26/10/2020

לאימג'ן יש ריבועים בחלק העליון ולמוליטפלואו אין, זה לא משפיע על הנוחות?
    על איזה מזרנים כחולים אתה ממליץ? עד כמה שידוע לי ספוג כחול לא עומד בתקן ולכן לא נמכר בחנויות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    26/10/2020

שלום שני,

קשה לי לענות לגבי הנוחות, ממה שידוע לי אין תלונות לגבי המולטיפלואו ומכך אני מסיק שהוא נוח.
    לגבי מזרנים עם ספוג כחול, התקן השתנה בתחילת השנה ודווקא כיום נדרש ספוג כחול ללא מעכבי בעירה. זה ספוג שמעכב בעירה באופן טבעי ללא הכימקלים שמוזרקים לספוג הירוק. כאן אין לי המלצה לדגם מסוים רק שיהיה בעל תו תקן כי כולם יעילים ודי זהים בגלל התקנים. יש כאלו עם 3 שכבות כאשר מגיל שנה יש שכבת לטקס שאמורה לשפר את הנוחות מגיל שנה, אני לא חושב שהיא תורמת וזה רק מייקר את המזרן לסכומים של המלוטיפלואו.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

שני
    27/10/2020

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו