כיסא בטיחות לרכב שני לילדה בת שנה

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• כיסא בטיחות לרכב שני לילדה בת שנה
    נועה
    26/10/2020

קובי שלום,
    אנחנו מעוניינים לקנות כיסא בטיחות לרכב של סבא וסבתא, עבור בתנו בת השנה, שוקלת מעל 10 קילו. הכיסא ישמש לצורך נסיעות קצרות בלבד. מאחר שמדובר בכיסא שני (ברכב שלנו יש ברייטקס בוליווארד) אנחנו מעוניינים בכיסא זול, קל להרכבה (ייתכן שירצו להוציא ולהכניס אותו באופן תדיר), וקל משקל עד כמה שניתן.
    הסתכלתי על שני דגמים שאני מתלבטת ביניהם - גרקו מיי סייז וברייטקס קינג II. אני נוטה לכיוון הברייטקס כיוון שהחגירה שלו יותר פשוטה (הגרקו עם איזופיקס אם אני מבינה נכון?).
    אשמח לעצתך ואם יש לך הצעה לדגמים אחרים בטווח המחירים הזה או זול יותר.

תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    26/10/2020

שלום נועה,

האמת שהגרקו זה המומלץ ביותר שלי ככיסא שני, הוא במחיר סביר, דירוג בטיחותי מצוין, עד 30 ק"ג וכו'. ההתקנה יחסית נוחה עם איזופיקס, עם חגורת בטיחות כבר יותר מסורבל.
    הקינג גם כיסא מצוין, הוא בתקינה אירופאית ולכן הוא רק עד 18 ק"ג. יתרון נוסף שלו על הגרקו מעבר להתקנה הדי דומה לבולווארד הם שניתן לשנות זוויות גם כשהוא חגור. החגירה של התינוק יותר מסורבלת כי צריך להקליק את 2 האבזמים כשהם יחד ולא לחוד כמו בדגמים אמרקיאים כמו הבולווארד שלכם לדוגמא. כמוכן אין לו תפס לבית החזה שמעלה את רמת הבטיחות בחורף (אם חוגרים ללא שכבות עבות אז אין לכך יתרון בטיחותי).

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו