המלצה על טיולון

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• המלצה על טיולון
    סיוון
    22/11/2020

היי קובי,
    קראתי כאן השתלשלות הודעות משנת 2019 עם המלצותיך על הטיולון מקלארן אטום.
    עכשיו שהעגלה נמצאת יותר זמן בשוק הייתי מאוד רוצה לדעת אם אתה עדיין ממליץ עליה או על עגלת סייבקס החדשה eesy twist 2.
    בהתחשב בכך שאני משתמשת כרגע בעגלת סייבקס מיוס 2. אני לא רואה הבדל משמעותי בין הטוויסט לבין הטיולון של המיוס.

המון תודה,
    סיוון

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצה על טיולון

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום סיוון,

רשמתי כמו פוסטים לפנייך שדגם מסוים של טוב, טוב ככל שיהיה אינו מעיד על דגם אחר של אותו יצרן. האיזי טוויסט 1 הייתה מאוד לא מוצלחת ולדעתי השיפורים שהוכנסו ב-2 לא ישפרו יותר מדי את מה שלא היה מוצלח פרט למושב שיהיה יותר נוח לתינוקות.
    היתרון הגדול של הטוויסט הוא המושב הדו כיווני, למי שרוכש טיולון לפני גיל שנה לדעתי זה חובה.
    המקלארן יותר קלה במשקל ויותר נוחה לניוד, כלומר הרבה יותר פרקטית וזו המטרה של טיולון. בסך הכל המון ששאלתי מרוצים מהמקלארן. הטוויסט 2 חדשה בשוק, ה-1 לא הייתה מוצלחת וב-2 הוכנסו כמה שיפורים שאמורים לשפר הרבה דברים שהורים לא היו מרוצים מהם. עדיין לדעתי זה לא מספיק ולא מצדיק את המחיר (מלבד הגימיק של הדו כיווניות).

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו