התלבטות לגבי טיולון- ארגו בייבי מטרו

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התלבטות לגבי טיולון- ארגו בייבי מטרו
    יהונתן
    22/11/2020

שלום קובי,
    אני מחפש טיולון קומפקטי עד 1000 ש"ח. ראיתי שאתה ממליץ על הארגו בייבי מטרו. הוא נמכר ביחידות אחרונות במלאי ב 1000 ש"ח. מפריע לי שהוא לא מגיע עם מעקה ולא יודע אם יהיה ניתן להשיג. אילו דגמים נוספים אתה ממליץ בטווח הזה? ראיתי את הבייבי ג'וגר סיטי טור 2 שנראית דומה למטרו. הציעו לי גם את המאמ טיק טאק פלוס. אשמח מאד לקבל חוות דעת האם ללכת על המטרו או על דגם אחר.
    שאלה נוספת: הציעו לי את המטרו מתצוגה ב 700 שקלים (אמרו לי שהוא במצב טוב) - האם שווה או להתרחק?
    תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התלבטות לגבי טיולון- ארגו בייבי מטרו

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום יהונתן,

לגבי המטרו, טיולון טוב, לגבי מעקה, להמון טיולונים אין מעקה. למעקה אין ערך בטיחותי, שאין מעקה יותר נוח להכניס ולהוציא תינוקות מהטיולון, כמוכן שהם גדולים הם יכולים בקלות לעלות ולרדת מהטיולון. מצד שני התינוקות מאוד אוהבים לאחזו במשהו אז כאן היתרון של מעקה.
    לגבי סיטי טור, לדעתי טיולון סביר, במחיר שלו יש גם את סילבר קרוס ווינג שלדעתי יותר מוצלח (וגם מגיע עם מעקה). הטיקטיק גם טוב, גם עם מעקה וגם נוח לקיפול, שינוי המצבים שלו עם לחצן מה שהופך את זה להרבה יותר נוח, מצד שני גם ליותר כבד.
    מטרו מתצוגה, קשה לענות, לרוב עגלות מתצוגה הן כמו עגלות חדשות לכן זה לא אמור להרתיע.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות לגבי דגם טיולון

יהונתן
    22/11/2020

ראשית תודה על המענה המפורט!
    בזכותך רכשתי את הבייבי בוס טייגר ואני מאד מרוצה.
    אני נשארתי עם 3 אופציות - מטרו, סילבר קרוס ווינג או הטיק טאק פלוס. הקרוס עולה 1190, המטרו 999 והטיק טאק ב 900.
    את המטרו אוכל לרכוש מתצוגה ב 800.
    מה היית ממליץ לי לרכוש? שלושתם נראים מתאימים לצרכים שלי.
    האם שווה להשקיע קצת יותר לקרוס או מספיק ללכת כבר על המטרו או הטיק טאק?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום יהונתן,

שמח לשמוע לגבי הטייגר. אם יש זמן ובא לכם לפרגן לנו בביקורת טובה בפייסבוק או בזאפ זה ישמח אותי מאוד.

את הקרוס ראיתי במבצעים סביב 900 ש"ח (בחיפוש קצר בגוגל גם קפץ לי ב799 ש"ח), שווה להתאמץ ולחפש. דווקא בחנויות במגזר החרדי שם היא פופולארית מאוד (שזה גם מעיד על החוזק) ראיתי באזור 800-900.
    לגבי המלצה, אם מוצאים את כל ה-3 באותה חנות זה מעולה, לגשת עם התינוק, להושיב בכל אחד ולראות מה נוח יותר. לאחר מכן לטייל בחנות, לתפעל (בעיקר להתעסק עם שינוי המצבים), לקפל ולהחליט מה הכי נכון לכם מכל הבחינות או מרובן.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

יהונתן
    22/11/2020

בהחלט ארשום ביקורת חיובית ומפרגנת על הבייבי בוס!
    שאלה אחרונה - מה ההבדלים בין קרוס ווינג לבין המטרו?
    מה היתרונות והחסרונות של 2 הדגמים?
    זה יעזור לי להחליט בינהם.
    תודה רבה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    23/11/2020

שלום יהונתן,

בגדול במטרו הגלגלים יותר גדולים, המושב יותר מרופד ולדעתי מעט יותר נוח לקיפול. מצד שני הסילבר עם גגון מעט יותר גדול ויש לו מעקה. מבחינת משקל הם די זהים וכך גם במימדי הקיפול.
    לכן. בניוד הם גם די דומים עם יתרון קטן למטרו בגלל גודל הגלגלים זה יורגש רק בדרך משובשת יותר וגם ההבדל לא יהיה גדול.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

יהונתן
    23/11/2020

תודה רבה על העזרה!
    לסיום נקודה למחשבה - הלוואי והבייבי בוס הייתה זמינה בהרבה חנויות גדולות כמו שילב, מוצצים שפרוסים ברחבי הארץ. כך הייתה חשיפה הרבה יותר גדולה לעגלה המצויינת הזאת ואני בטוח שהיו מעדיפים אותה על פני הסיילו. לפעמים אני מנסה לשכנע אנשים ללכת לראות את הבייבי בוס אבל לא בכל עיר יש מבחר של חנויות שמוכרות אותה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/11/2020

שלום יהונתן,

תודה רבה. בהחלט עובדים על זה שזה יקרה. סגרנו עם רשת גדולה לקראת 2021 כך שזה יקרה. כמוכן פתחנו לא מעט נקודות בחודשיים האחרונים (קורונה וכו'). הבעיה שגם החנויות מקובעות כי אם הלקוח לא מבקש אז אין סיבה להציג. לעניות דעתי זה בעיקר חוסר מקצועיות של חנות שמעדיפה למכור מוצר X מבלי להציג את Y ולתת הסבר אמיתי על ההבדלים.
    מצד שני חנויות מובהקות של בוגבו (לא פחות) עברו למכור את הבייבי בוס כך שמבחינתי זה אומר הכל!

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו