צריכה ייעוץ בנוגע לעגלה עם תקציב

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• צריכה ייעוץ בנוגע לעגלה עם תקציב
    יעל
    11/01/2021

ערב נעים !
    מאוד מבולבלת מכל המבחר וההיצע שיש בשוק... ילד ראשון

יש לנו תקציב של עד 2500 שקל
    מחפשת עגלה שתיהיה לי נוחה
    אני בעיקר מתניידת בתחבורה ציבורית
    אך גם עם רכב לפעמים
    אנחנו גרים בבית קרקע והרבה עושה הליכות בדרכי שטח וכורכר
    אשמח להמלצה טובה שתכווין אותי אני כבר נאבדתי באינטרנט בשעות חיפוש אחרי עגלות!!
    בחנות המוכרת המליצה על הספורט ליין .. אבל אין בכלל חוות דעת באינטרנט עלייה..
    תודה מראש וערב נעים
    יעל(:

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    12/01/2021

שלום יעל,

לדעתי 2 העגלות שנותנות את התמורה הכי טובה לכסף כיום הם הספורטליין סיילו (בדגש על דגם הXL) ועגלות בייבי בוס (יש בובקט שהיא בתקציב שלכם וטייגר שחורגת במעט).

לדעתי לצורך שלכם הטייגר מושלמת למעט החריגה מהתקציב (המחיר המומלץ 2990 אבל בחנויות עושים עוד הנחות נוספות).
    היא קלה יותר בקילו וחצי מהספורטליין ובזכות גלגלי PU שמיועדים לכורכר היא מושלמת גם לצורך הזה.
    הקיפול שלה ושל הספורטליין מאוד קל (ביד אחת תוך כדי שהעגלות נשארות ביד לאחר הקיפול, מעולה לתחבורה ציבורית).
    אין הרבה חוות דעת ברשת על העגלות לצערי. מניסיוני אנשים משקיעים בחוות דעת רק שהמוצר לא עונה לציפיות שלהם ולא להפך.
    בתור משווק של בייבי בוס אני מקבל תגובות חיוביות רבות על הטייגר או הבובקט ומבקש שישתפו, לצערי כמו שציינתי זה לא קורה.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו