בסיס לסלקל אייג'ם- האם נחוץ?

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• בסיס לסלקל אייג'ם- האם נחוץ?
    איילה
    12/01/2021

שלום.
    טוב אז לאחר התייעצות טלפונית קנינו את הבובקט - תודה רבה! :)
    לגבי סלקל המלצת אייג'ם וכרגע אני בודקת איפה הכי זול לקנות.

השאלה האם יש צורך בבסיס לסלקל או שאפשר לוותר עליו?

אם יש צורך אז איזה מומלץ? והאם הבסיס משנה את ההחלטה באיזה סלקל לבחור?

תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    12/01/2021

שלום איילה,

באייג'ם הבסיס דווקא הוריד מדירוג הבטיחות לכן בטיחותית הוא לא מוסיף (אבל צריך לקרוא בהמשך).
    הבסיס הוא לשיקולכם כאשר היתרונות של בסיס הם:
    1. החיבור והניתוק הרבה יותר מהירים, לוקח בין שניה לשלוש שניות לחבר ואותו הדבר לנתק. כאשר עושים זאת חגורה זה כבר לוקח בין חצי דקה לדקה תלוי כמה מקצועיים אנחנו.
    זה יכול להיות משמעותי ביום חמסין או בגשם.
    2. כאשר יש בסיס שמותקן פעם אחת, אנחנו רק מקליקים את הסלקל עליו והמקום לטעות קטן עד לא קיים. כאשר אני חוגר עם חגורה יש המון תרחישים שהסלקל לא מותקן נכון, בין אם החגורה מהודקת מדי, רפויה, מסובבת, לא במיקום נכון ועוד. לכן גם אם יורד דירוג בטיחותי עדיין, סלקל שמותקן נכון לעומת כזה שלא הרבה יותר בטיחותי ויעיל.

כן צריך לקחת בחשבון שהבסיסים לא זולים, הסלקל משרת רק לכמה חודשים, מניסיוני בין 6-8 חודשים ולכן זו הוצאה כבדה לתקופה קצרה.

אני לא חושב שהבסיס צריך לשנות את ההחלטה כי כל הסלקלים עם בסיס יהיו יקרים והג'ואי מעולה ובמחיר הגיוני בטח שביחס לרמת הבטיחות הגבוהה.

אפשר גם לשקול לוותר על חיבור הסלקל לעגלה ולרכוש מראש כיסא בטיחות טוב (שיהיה יקר) ולחסוך את הוצאת הסלקל. מניסיוני כיסא טוב ויקר גם ככה קונים אחרי כמה חודשים ולכן רכישה של כזה מראש היא חיסכון כספי גדול.
    החיסרון כמובן שכל הזמן צריך להוציא את התינוק מהכיסא לעגלה. זה יכול להיות מתסכל בעיקר שהם ישנים ולרוב הנסיעה ברכב מרדימה אותם, אני אישית לא ויתרתי על הסלקל וזה הציל אותנו המון שהגענו הביתה עם תינוק ישן, מהרכב עם הסלקל הגענו למיטה ועדינות העברנו למיטה וכך חסכנו הערה של התינוק בשעות שהיה צריך לישון.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה :)

איילה
    13/01/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו