עגלת Candy עם גלגלים מאכזבים ובקשה להמלצה

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• עגלת Candy עם גלגלים מאכזבים ובקשה להמלצה
    אדית
    17/01/2021

שלום,
    קניתי עגלת אי קנדי ולאחר שימוש של מעל שנה הגלגלים נשחקו לגמרי והסיליקון התקלף. אין אפשרות להחליף גלגלים, השלדה עולה כ1700- עם אותה איכות גלגלים. יש פיתרון אחר?
    ככל הנראה אאלץ לקנות חדשה, מחפשת טיולון חזק, קל, מתקפל למצב דק, עם סל גדול ומעוצב. יש המלצה? תודה(-:

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    18/01/2021

שלום אידית,

לגבי האי קנדי:
    1. אני ממליץ לפנות לחברת הגלגל, הם מתקנים ומחדשים עגלות ואולי יוכלו למצוא פתרון זול יותר.
    2. לפנות לאי קנדי באנגליה ושישלחו לכם רק גלגלים

לגבי טיולון, תלוי בתקציב. כמוכן רוב הטיולונים משנים מצבים בעזרת שרוך, מנגנון שלדעתי פחות נוח לתפעול.
    לדעתי לדרישות שלכם הספורטליין וייפר עונה לרוב ושינוי המצבים אצלו עם לחצן.
    אפשר גם לבדוק את אינפנטי מון שמתקפל יותר קטן אבל גם הסל והגגון שלו יותר קטנים.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון mountain buggy

אדית
    19/01/2021

שלום קובי,
    תודה על ההמלצות והמיקוד.
    בהמשך להצעות שלך על אינפנטיני וספורט ליין, חברה המליצה לי מאד על הmountain b. nano" מה דעתך עליה?
    ואיך היא ביחס לאחרות שהצעת?
    כמו"כ מאחר ואני בטראומה מגלגלים(-; , איזו הכי חזקה לדעתך?
    תודה!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    20/01/2021

שלום אידית,

טיולון סביר שלא הצליח, מהר מאוד יצא גם ננו 2 (כבר יש 3) שזה רק ממחיש שהננו היה סביר במקרה הטוב.
    לדעתי הספורטליין הכי נוח לניוד (גם הבאגי לפחות בחלק הזה היה מוצלח). מבחינת חוזק כולם סך הכל סבירים, חשוב לציין שטיולונים ביחס לעגלות יותר שבריריים.
    מהשלוש אני נוטה לכיוון הויפר. זה עדיין לא אומר שהוא הטוב עבורכם ואני תמיד ממליץ להתנסות טרם הרכישה בקיפול, תפעול, התניידות בחנות ומחוצה לה יחד עם התינוק, כמובן לראות איך התינוק מרגיש בכל אחד ואם הוא משתף פעולה אז לבדוק גם במצבים השונים (ישיבה, אמצע, שכיבה).

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ספורטליין וייפר

אדית
    26/01/2021

שלום קובי, בהמשך להמלצתך- קנינו את הוייפר אתמול. היא עושה רושם מצוין!!! תודה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו