מזרון למיטת ילדים במקום מיטת מעבר

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• מזרון למיטת ילדים במקום מיטת מעבר
    דרור
    21/02/2021

שלום, החלטנו לוותר על שלב מיטת המעבר ולהעביר את הפעוט שלנו (בן שנתיים) ישר למיטת ילדים (ככל הנראה מיטת חבר כלשהי עם מעקה בטיחות). רציתי לשאול על ההבדלים בין המזרונים השונים- ספוג לבן, ספוג כחול, sks, לטקס ו-ויסקו, יתרונות של כל אחד ומה כדאי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    21/02/2021

שלום דרור,

גם אני דילגתי עם ילדי על מיטת המעבר.
    לבכור התחלנו עם ספוג לבן (הכי בסיסי שיש ללא כימקלים, בזמנו היה ספוג ירוק שמכיל כימיקלים, כיום הכחול כבר לא מכיל, אם הייתה לי האופציה הזו אז הייתי הולך על הכחול אבל יש המשך) שהוא מאוד קשיח, חשבתי שזה יועיל לגב אך התבדיתי וזה היה לו פשוט לא נוח.
    לאחר מכן הלכנו על מזרן ויסקו של מנדלבואם שקיבלתי במחיר טוב והיה לו הרבה יותר נוח. גם אחותו קיבלה מזרן זהה וגם כאן היה מעולה מההתחלה ועד עצם היום הזה, אני לא יודע אם להמליץ ספציפית עליו בגלל המחיר מכיוון שקיבלתי מחיר של סוחר ולא לקוח לכן אם יש של מותג אחר במחיר טוב יותר אז לא חובה ללכת על של מנדלבאום.
    לדעתי ספוג כחול יתן מה שהספוג הלבן נותן וזה בעיקר חוסר נוחות. המזרן שיש לנו משולב ספוג כחול עם שכבה של ויסקו שלדעתי חומר יותר בריאותי מלטקס.
    SKS אני לא מכיר, נראה כמו ויסקו רק פשוט יותר.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו