שלום לך שאלה לגבי עגלת אחים

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• שלום לך שאלה לגבי עגלת אחים
    לינויי.
    22/02/2021

היי אני צריכה ללדת בעזרת השם בקרוב ויש לי בכור שההפרש בניהם יהיה שנה ו3 חודשים.
    אני מחפשת עגלת אחים (הייתי נעולה על רכבת של ג'ואי ועכשיו הבנתי שכדאי אחד ליד השני ולא רכבת מבחינת יציבות ונוחות)
    אני מחפשת משהו שיתאים לתינוק שרק נולד זאת אומרת שכיבה מלאה ופשוט להוסיף לו מזרן של עגלת אמבטיה וגם שיהיה טיולון..
    הלואי והיה במחיר סביר אופציה שהקטן יהיה מולי ולהפוך אם רוצים אבל זה נורא יקר
    מחפשת שהיא תהייה קלה כמה שאפשר ומתקפלת בנוחות ושכל הסיפור לא יהיה מעל אלפיים ועדיף פחות.. אשמח לעצה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    שלום לך שאלה לגבי עגלת אחים

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    23/02/2021

שלום לינויי,

בהחלט לא תהיה עגלה שתכיל את הכל בתקציב של 2000 ש"ח ומטה.
    אפשר ללכת על יד 2 אבל זה כבר שיקול אחר.
    עד 2000 אני ממליץ על ביבה קוקו, קלה, נוחה לקיפול, אין אמבטיה או טיולון דו כיווני אבל השכיבה בטיולון ישרה ואפשר להרים את מדרך הרגליים כך שתהיה נוחה לתינוק בן יומו.
    נמכרת שנים ורוב הביקורות מאוד חיוביות.

אופציה נוספת זו עגלת תאומים בשם ניו, דומה ברעיון לקוקו רק שהרוחב של הגלגלים שלה צר יותר, יתרון משמעותי כמעט בכל הליכה. ניתן גם לרכוש לה אמבטיות אך הן יחסית קטנות ולכן האמבטיה תשמש לתקופה קצרה וגם תייקר את העגלה.

כיד 2 בייבי מונסטרס איזי טווין 3 מומלצת מאוד ועדיפה על 2 העגלות שציינתי אך כחדשה חורגת בהרבה מהתקציב.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על המענה,

לינוי
    23/02/2021

ומהה לגבי עגלת אחים קוקי טווין של בייבי מונסטרס? ממה שראיתי היא עד אלפיים ש"ח שכיבה מלאה צרה יחסית..

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ועוד שאלה סליחה

לינוי
    23/02/2021

מה לגבי עגלת אחים של סיטי טור2 של בייבי גוגר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קיבלתי מייל

לינוי
    23/02/2021

קיבלתי מייל שענית לשאלתי אבל משום מה לא נפתח לי שום הודעה..

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    23/02/2021

שלום לינוי,

לא עניתי מלבד לשאלה הראשונה. כנראה המייל היה לגבי תשובה זו או לתגובות שלך, האמת שאין לי מושג...
    לגבי בייבי מונסטרס, גם אופציה מעולה, היא הייתה מעל 2000 ש"ח כך שבפחות זו אופציה טובה.
    היתרונות: הכי קלה שיש לתאומים/אחים, הקיפול הכי קטן שיש לעגלה כפולה. חסרונות: פחות נוחה לניוד. לתינוק לא ניתן להרים את מנח הרגליים כמו בביבה לכן חייבים לחגור או לרכוש שק שינה שלהם. בניגוד לדגם הגדול שלהם המרווח בין הגלגלים האחוריים יותר רחב (69 לעומת 65 ס"מ) אבל עדיין היא עבירה ברוב המקומות ללא בעיה, הביבה לדוגמא 70 ס".
    את הבייבי ג'וגר אני פחות אוהב מכיוון שהיא יחסית צרה במושבים. מעבר לזה היא נוחה לקיפול וקומפקטית. לדעתי הדגמים האחרים שלהם סיטי מיני או סיטי מיני GT יותר מוצלחים אבל לדעתי הביבה עדיפה על שניהם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על הסבלנות.

לינוי
    23/02/2021

אז אני מנסה להבין למה הקוקי טווין של בייבי מונסטרס יותר יקרה מהקוקו בובה?. ומה זאת אומרת שהיא יותר קשה לניוד? וזה נכון שהקוקו בובה לא הופך לטיולון?מסתבר שיש אותה לחברה שלי שיש לה תאומים והיא אמרה שזו אחלה עגלה רק הבאסה שהיא לא מתאימה כטיולון בשבילהם.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ..

לינוי
    23/02/2021

האם זו עגלת קוקו ביבה שאתה מדבר עליה? https://www.biba-baby.co.il/items/2468753-%D7%A2%D7%92%D7%9C%D7%AA-%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%90%D7%97%D7%99%D7%9D-KOOKOO-#techDetailsAName
    האם זה דגם שנת 2019? (לחברה שלי יש 2019 ואמרה עליה שהיא לא טיולון. מנסה להבין

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חח

לינוי
    23/02/2021

עכשיו דיברתי איתה וכשהיא אמרה לא טיולון היא התכוונה שהיא פחות נוחה לשטח
    אבל זה פחות מדבר אליי כי אם ארצה שטח יש לי עגלת יחיד מעולה (הרטן) לשטח ובגדול יכול ללכת ברגל או הפוך והקטן במנשא.
    קיצור אני מתלבטת בין קוקו ביבה לבין טוויטי קטין של מנסטרס ביייבי לבין תאומים ניו.
    אלך לראות במציאות

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/02/2021

שלום לינוי,

אכן הקוקי יותר יקרה. עולה סביב 1800 בעוד הקוקו 1500 עם סלקל! אם תוותרו על הסל קל אני מניח שירד לאזורים של 1200.

בגדול הקוקו/ניו יותר נוחות לניוד כי הגלגלים שלהן יותר גדולים וגם השלדה במבנה אחיד (לכן הקיפול גדול יותר בעוד הקוקי תהיה רבע בגודל).
    בקוקו ניתן לקפל את מדרך הרגליים לתינוק נגד החלקה. בניו או בקוקי לא ניתן ולכן בשתיהן רצוי לתינוק אמבטיה או אמבטיה רכה לקוקי.
    היתרון הגדול בקוקי זה המשקל וגודל הקיפול. למעשה היא יותר טיולון בעוד הביבה או ניו יותר עגלות שזה אומר שיש סיכוי שתרכשו אחריהן טיולון בעוד בקוקי זה מראש טיולון.
    מבחינת הניוד בעיר הקוקי תהיה סבבה לכן אם שיקולי שטח אז זה פחות קריטי.

לגבי הרטן, אנחנו השתמשנו עם מנשא לתינוקת והגדול בעגלה.
    לאחר מכן חיברנו לו טרמפיסט. היו מקרים ששניהם היו בתוכה גם בגלל המרווח הנדיב שלה וכושר הנשיאה.
    יש להם גם עגלת תאומים ששוקלת רק 27 ק"ג. ששאלתי אותם אם הם לא חושבים שזה כבד מדי הם אמרו שבגרמניה מסתדרים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/02/2021

שלום לינוי

הקוקי יותר יקרה 1800 ש"ח לעומת קוקו 1500 עם סלקל ובטח ללא סביב 1200.
    הקוקי יותר קלה וקומפקטית ותשרת לאורך כל הדרך בעוד שבביבה או ניו בגלל הסירבול יש סיכוי שתרכשו טיולון או טרמפיסט להרטן.
    כל עוד אין שיקול שטח אז בניוד הביבה או ניו מעט יותר נוחות בעיר אך זה לא ממש קריטי, ההבדל יהיה בדרך משובשת.

לגבי הרטן, אנחנו השתמשנו בה עם מנשא לתינוקות והגדול ישב בה. שהיא גדלה אז היא ישבה בתוכה והגדול בטרמפיטסט. מדי פעם גם שניהם היו יחד בתוך ההרטן בזכות מרווח פנימי מאוד נדיב וכושר נשיאה.
    יש להם גם תאומים ששוקלת רק 27 ק"ג. ששאלתי את הרטן אם הם לא חושבים שזה כבד מדי הם אמרו שבגרמניה לא מתלוננים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו