סייבקס מליו לעומת יויו עגלה לשימוש עירוני

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• סייבקס מליו לעומת יויו עגלה לשימוש עירוני
    שיר
    28/02/2021

היי,
    נשארתי עם שתי מועמדות אחרונות-סייבקס מליו ויויו.

מבחינת מה אני מחפשת-עגלה לשימוש בעיקר בעיר, מגיל לידה ללא צורך לעבור לטיולון אחר, עד 3500 שח, שיהיה נוח לקפל
    יש המלצה מה כדאי מבין שתיהן?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    01/03/2021

שלום שיר,

באופן כלל 2 עגלות שאני פחות מחבב.
    אם צריך לבחור אחת מה-2 אז סייבקס, בעיקר בגלל הטיולון שהוא דו כיווני. לפי מחקרים יש חשיבות עצומה להתפתחות התינוק שהוא מול ההורה עד גיל שנה +. זה משהו שלא ניתן לעשות ביויו.
    מבחינת קיפול היויו יותר נוחה וקטנה. כמוכן היויו יותר קל ולכן יש סיכוי שתעברו לטיולון נוסף בעתיד.
    לדעתי רכישת עגלה במחשבה לחסוך את רכישת הטיולון היא מחשבה מוטעה!
    צריך לרכוש עגלה שתתאים לצרכים שלנו ובעיקר של התינוק מגיל לידה (לדעתי היויו פחות מספקת את צרכי התינוק). ההבדל בין גיל שנה לניו בורן הוא עצום.
    ניתן בעתיד לרכוש טיולונים בסכומים זניחים יחסית.
    כמוכן הרבה יעדיפו לרכוש טיולון (אני מכיר לא מעט שרכשו טיולון מראש כמו היויו מהסיבה שלא רצו רכישה נוספת, בסוף הם רכשו עוד טיולון). מעבר לעובדה שהמחיר זניח הרבה מעדיפים לשמר את העגלה/טיולון היקרים לתינוק הבא ולחרוש על טיולון זול.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו